ALKOL ÇEŞİDİNE GÖRE SEKS

Estrogenolit Hap
Absinthe
Bazı alkollü içeceklerin özellikle kuvvetli olduklarına inanılır. Mesela 19. yüzyılın sonlarında, absint Avrupalılar-özellikle Fransız sanatçılar ve aydınlar- tarafından çok kullanılan bir afrodizyak çeşididir. Absinthe 16 Mart 1915’te toksik içeriği ve alışkanlık yaptığı için yasaklanmıştır. Bu yüzden bira, şarap, likor gibi başka çeşit alkoller cinsel arzunuzu yükseltmek için tüketilebilir.
Bira
Büyük ihtimalle bira en düşük afrodizyak etkisi gösteren alkollü içecek. Biranın alkol oranı düşük yani testesteron sıvılarının yükselip o “rahat” seviyeye gelinmesi için daha çok sıvı tüketilmeli. Çoğu bira doyurucu ve besleyici ve çok fazlası tüketildiğinde rahatsız edici bir karın ağrısı yaratabilirler. Çok bira içmek erkeklerin tuvalete daha çok gitmesini sağlar ve şişkinlik hissi yaratır. Bu şişkinlik hissi cinsel ilişkiye girme isteğini azaltır.
Ancak bazı biraların libidoyu yükselttiğine dair yerel bir üne sahiptir. Mesela, Murphy’s, İrlandalı bira üreticisi, siyah istiridye birasını afrodizyak içkisi olarak piyasaya sundu. Bu içkinin içinde istiridye ekstratı var.
Estrogenolit Damla ve Estrogenolit Hap
Likör
Eski manastırlarda geliştirilen çeşitli likörlerde afrodizyak etkisi vardır. Chartreuse (özellikle yeşil çeşidi) ve Benedictine’in libidoyu yükselttikleri bilinir. Ayrıca Guadalajara, Meksika’da Crema de Damiana likörü afrodizyak etkisi olduğu öne sürülen Turnera bitkisinden yapılıyor. Bu dünyaca bilinen içki için libidoyu yükselttiği ve iktidarsızlığı önlediği söyleniyor.
Başka likörlerde utangaçlığın geçmesi ve engellerin kalkmasında normal etki gösteriyorlar. Çoğu likör yüksek seviyede alkole sahip. Bir erkeğin fazla alkol aldığında ne olduğunu hepimiz biliyoruz – yatakta çok kötü performans- o yüzden ne kadar alkol tüketildiğine dikkat edilmeli.
Şarap
Porto şarabının en kuvvetli afrodizyak etkisi olan içkilerden biri olduğu söylenir. Portekiz’de üretilen bu içkinin sevişmeyi kışkırttığı söyleniyor – özellikle çileklerle servis edilince. Beyaz portoyu seçin kırmızı yerine çünkü daha çok afrodizyak etkisi var.

Şarap klasik bir afrodizyaktır, özellikle de uygun şekilde baharatlandırılınca. Mesela, kırmızı burgundy şarabı tarçın, zencefil, karanfil, vanilya ve şeker ile karıştırıldığında Hippocras’ın afrodizyağı diye bilinir. Şarap kuvvetli bir afrodizyak olmasının yanı sıra, güzel bir ruh sağlayıcıdır.

Ancak ne kadar tüketildiği kontrol edilmeli. Dikkatli olun, çünkü çok fazla şarap baş dönmesine sebep olabilir. Bu da cinsel ambiansı yakalamak için istediğiniz en son şeydir.
Estrogenolit Hap

Bir cevap yazın