Avcı Erkek Modeline Dikkat

Estrogenolit

Sizinle duygusal bir bağ mı kurmak istiyor yaksa sadece sevişmek mi? İşte avcı erkek modelinin özellikleri:

Duygusal olduğuna inandırmak

“Seks benim için önemli değil. Biz vücudumuzu değil kalbimizi bölüşeceğiz. Seni ekmeyi tuza banıp banıp yer gibi seveceğim” erkek modeli. Kafasında kurduğu ilk şey aslında sizinle nasıl sevişebileceğinden başka bir şey değil. Beyler artık buna inanmıyoruz. Gerçekten “acaba” ikileminde kaldığımız doğru. Ama sonuç YEMİYORUZ…

Birşey yaşamak zorunda değiliz yalanı

Karşı cinse “istemiyorsan birlikte olmayalım bu benim için hiç önemli değil sana kıyamam” sözleri. Çatır çutur kıymayı hedefliyordur aslında masum düşündüğüne inandırmak. Karşı cins istemese bile ona acıdığı için birlikte olacaktır. Genele bakarsak; bunda başarı oranı biraz daha yüksek, kadının istemeyerek zevk aldığı ilişki. Kollar açılmış durumda karşı cins bekleniyordur.

Özgüveniyle dikkat çekip ortada kalan erkek 

Sahip olmadığı karakter yapısıyla dikkat çekmeye çalışır. Bulunmaz hint kumaşı olduğunu sanmanız için çalışır. Kesinlikle iticidir ve bunun farkında değildir. Bu tarz erkekler genelde maço erkek tipidir. Dışardan maço erkek, içerden kadınımsı erkekler.  Biz sizin ağır abi olmanızı istemiyoruz. Aitlik hissine kapılmak istiyoruz. Aitlik eşittir seks değil. Güvende hissetme duygusu. Güvende hissetme duygusu eşittir karşı cinsin etrafındaki erkekleri dövmek değil. Biraz akıl biraz fikir sahibi.

Saf takılan erkek tiplerimiz

Masum değil salak duruyorsunuz. Salak olmadığımız sürece salak bir erkek istemeyiz. Yeterince zorlanıyoruz zaten zeka arıyoruz. ”Doğru düzgün ilişki yaşamadım” cümlelerini bırakın. Yaşamamış olsanız da sizin biraz daha tecrübeli gözükmeniz lazım. Saf görünmeyi kadınlara bırakın. O rolü biz iyi oynuyoruz siz yapınca sonradan adınız kötüye çıkıyor.

Malını gözümüze sokan

Malını derken cinsellikten bahsetmiyorum düşünce direkt oraya kayıyor. Masa üzerindeki en pahalı sigara paketi, araba anahtarı, cüzdan, laptop, zippo çakmak, telefon. Tabi ki özgüveni hak edecek yakışıklılıkta olması. Tamam anladık hepsine sahipsin madem araban var bırakılacak eşyaları arabanda bıraksaydın niye gözümüze sokup masada kasılma yaratıyorsun.( bana gelmez bu ya’nın bahanesi görmemişlik damgası.) Karşında tiki kız olmadığı sürece kastırma sonra tavlamak istediğin kız bu bana gelmez diyip kaçıyor benden söylemesi.

Ben seni seçtim

Çok talibi varmış gibi davranıp karşı cinse ”buraları yıkılıyor benden yıkılıyor” duygusunu yaşatmaya hakkınız yok. Sonra erkek seni tavlamış oluyor. Egosu da tatmin oluyor sonra bir bakıyorsun herifin ne talibi var ne modeli sırf şişirme.

Süründürme taktiği

Tercih edilen taktik. Çoğunlukla işe yarar. Önce kıza dünyanın en özel insan olduğu hissettirilir sonrasında yavaş yavaş avuca düşürülür. Ele avuca gelmeye başladığı anda ilgi azalır. Berlin duvarı yıkılmıştır çünkü. Mesaj atmamalar, cevap vermemeler… Sonuç BAŞARILI TAKTİKTİR. Genelde buna düşülür. Kadınlar bir süre sürünür. Acılı tweetler atılır. ”Yoksun artık sen ne çektim ama bir bilsen” şarkı sözleri devreye girer. Bravo ama hiç hoş değil.

Hedef aldım vuramadım

Bazen hedef alıp vuramazsın özenli sözlerin oklarıyla. Yıldız Tilbe değilsindir çünkü. Düzgün bir şekilde ilerlesen de şans senden yana gitmez ve bir şekilde uzak kalmak zorunda kalırsın. Yollarınız ayrı gider. Tüm adımlar doğru atıldığı için olmamıştır. Bir süre içine ata ata ilerlersin. ”Sende bu yolları gide gele göreceksin yok ki bir bildiğin” 🙂 Oğuzhan Koç klipleri çekilmeye başlanır.

Yanlış zamanda gelen utanç duygusu

Utanıyorsundur çünkü utangaçsındır bu kadar basit. Karşındaki bu kadar basit düşünmeyebilir ve utanma gibi bir ihtimale izin vermez. Sırf utandığın için yollarınız birleşmeden 4 yola ayrılır öyle fazla ayrılır.. Kadın utanmıyorsa erkeğin utanmaya hakkı yok bence de. Ona b*ka bakar gibi baksan değerli olursun. Özgüvenli davransan kendini bir b*k sanıyor damgasını yersin. Sizin de işiniz zor kadınların istediğini bulmak zor. Belki yeni taktikler geliştirilmelidir.

Estrogenolit

Bir cevap yazın