BAŞAK BURCUNU YATAKTA ETKİLEMENİN YOLU

Estrogenolit Damla

Eğer bir Başak burcuna partner olmaya hazırlanıyorsunuz öncelikle şunu bilmeniz gerekir onlar temizliğe verdikleri özen ve itinayla bilinirler.
Temizlik, temizlik, temizlik! Bu tek kelime, Başaklar için büyük bir anahtardır. Nasıl temiz ve düzenli giyindiğiniz, nasıl güzel koktuğunuz, eşyalarınızın ve odanızın ne kadar düzenli ve temiz olduğu… Temizlikle ilgili, her şey, evet her şey, Başaklar için çok önemlidir.
Duygusuz gibi görünen Başak erkeği tek kelimeyle mükemmeli arar. Titizliğe aşırı önem vermesi, her hareketinin planlı oluşu sıkıcı gözükmesine neden olsa da cinsellikte ilginç ve sıra dışı fikirlerle partnerinin karşısına çıkabilir. Ondan romantizm ve güzel sözler beklemek çok büyük bir hata olacaktır ve bunlar, tek taraflı yapmanız gerek şeylerdir. Bu erkeği etkilemek için, mantıklı ve ayakları yere sağlam basan güçlü bir kadın olmalısınız. Güvenini kazandığınızda sizden başkasını gözü görmeyecektir.

Estrogenolit Parfüm

Hijyen delisi Başak kadını zeki ve pratik olduğu için, karşısındaki erkeğin de zekasından etkilenir. Aptal aşık olmak yerine, mantık çerçevesinde hareket eden, maddi manevi kuvvetli bir erkeğe kendini kolayca bırakabilir. Tek kötü tarafı sivri dilli bir eleştirmen olmasıdır. Bu yüzden onun yanında hata yapmaktan kaçınmalı, zekânızdan kuşku duymamasını sağlamalısınız. “Demir Lady” kıvamındaki bu kadının yatakta kilit noktası güzel kokular ve temiz çarşaflardır.
Zor görünüyor olabilirler hayatı kolaylaştırmak için varlardır…
Yaşamının size tanıdığı imkânları kullanmaktan çekinmeyin. Temiz kokular, rahatlatıcı aromalı jeller… Başak burcunu baştan çıkarmak istiyorsanız bunları elinizin altında bulundurmayı ihmal etmeyin. Başak burcunun karın bölgesi oldukça hassastır. Karın bölgesine yapacağınız masaj hareketleriyle onun tutkularını tetiklemeniz an meselesi…

Estrogenolit Parfüm

Bir cevap yazın