BİR ERKEĞİN YATAKTA YAPTIĞI 8 HATA VE DÜZELTMESİNİN YOLLARI

Estrogenolit Hap
Kızlar yatakta tavlanır…
Eğer bir kızı yatakta fiziksel ve duygusal olarak tatmin edemiyorsanız , kızla aranızda güçlü bir bağ kurmanız güçleşir ve kızın yeni arayışlara girmesine neden olursunuz.
Fakat yatakta onu fiziksel ve ruhsal olarak tatmin edebiliyorsanız , kız size aşık olacak ve ilişkinizde kontrolü tamamen sizin elinize verecektir.
Bu hatalar nelerdir?
HATA 1: Orgazm Olmadığı Sırada Orgazm Olduğunu Düşünmek
Bayanın birden fazla orgazm yaşadığını ya da bir tane orgazm yaşadığını düşünebilmeniz mümkün. Sana geldiğini söyleyip orgazm oluyor gibi sesler çıkarıyor olabilir. acaba gerçekten orgazm oluyor mu?
Elinize ünlü bir kız dergisi aldığınızda içinde orgazm taklidi hakkında bir çok makale olduğunu görürsünüz. tabi bu her zaman kız arkadaşının orgazm taklidi yaptığı anlamına gelmez. Şuna dikkat edinç kızın bunu yapması yatakta bizim kötü olduğumuzu asla göstermez. Fakat yatakta her zaman harika olmak biraz özel bilgi gerektirir.
HATA 2: Farklı Seksüel Tecrübeler Yaşatamamanız…
Bir çoğunuz seks yaşama konusunda yeni veya aynı kadınla seks yapmaya alışmışsınızdır. Bu da kadınların farklı tecrübeler istediğini sizlere unutturabilir. pozisyon ve hızı değiştirmenin işleri değiştirdiğini düşünebilirsiniz. Fakat değiştirmiyor. Kadınlar duyguları üzerinde hareket etmekten kendilerini alıkoyamazlar.
Bazen sert bazen ise tutkulu ilişki isteyebilirler. Eğer seks esnasında kadınla konuşmuyorsanız , psikolojik olarak tatmin edemiyorsanız asla kadın tam olarak memnun olmaz. Ona yatakta çok güçlü duygusal tecrübeler yaşatmalısınız.
Kadınlar genelde duygusal ve tutkulu seksten hoşlanırlar. İki aşık gibi seks yapmalısınız. Emanuelle dizisi bunun bir örneğidir….
HATA 3: Erkek Olmayı Unutmak
100 kızdan 99u erkeğin kontrolü elinde tutması gerektiğini söylüyor…
Saygılı olduğun sürece erkek dediğin kontrolü elinde tutmalıdır. Nasıl mı?
Ona hiç sormadan pozisyon değiştirmek , saçlarından tutup bir yere götürmek gibi…
Kısacası kendi istediğini yapmak..
Kadınlar güçlü olan ve otoriter erkeklere ilgi duyarlar. Bu onlara senin çok güçlü , koruyucu olan ve çiftleşmek için uygun bir erkek olduğunu gösterir. Pozisyon hakkındaki konuşmaları mutlaka ilişki sonrasına saklayın. Tabi burada kızı seks köleniz haline getirmiyorsunuz sadece erkeksi gücünüzle liderlik ediyorsunuz.
HATA 4: Onun İçin Seksin Önemli Olduğunu Düşünmek
Bir kadının seksi ne kadar sevdiğini öğrenmek istiyorsan, seks sırasında ne kadar bağırdığını düşünmelisiniz. Bir erkeğin onun gibi bağırdığını duyabilmeniz mümkün değildir. Elbette ki senin seks arzunun daha fazla olduğunu düşünebilirsin. Bunun sebebi kadını sekse hem iten hem yönelten kişinin erkek olmasıdır.
Hayatın boyunca bir defa da olsa seks yapmak istediğinde kız seni red etmiştir. Bunun sebebi seksi sevmemesi değil, onu yeteri kadar tatmin edememendir.
Estrogenolit Damla ve Estrogenolit Hap
HATA 5: Yatakta ODUN Gibi Durmak
Yatakta romantik konuşmak ve küfür etmenin çok sıradan , garip ve saçma olduğunu düşünebilirsin. Ama romantik konuşmak ve küfür etmek kıza yatakta çok güçlü duygular hissettirmeyi sağlayacaktır. Bu da çok güçlü orgazm anlamına gelir.
Asla bir kadının sadece fiziksel olarak orgazm olduğunu düşünmemelisiniz. En güçlüsü duygusal olarak onda yarattığın orgazmlardır. Odun gibi durmayın, biraz yontulma zamanı..
Hata 6: Yeteri Kadar ” Ön Sevişmemek “
Eğer sen ön sevişmeyi seksten önce yaptığın bir olay olarak görüyorsanız, büyük yanlış yapıyorsunuz. Çünkü kadınlar için ön sevişme seksin bir parçasıdır ve orgazma ulaşmalarında çok büyük bir rol oynuyor. Nasıl mı? Kadını ön sevişme esnasında orgazma ulaştırabilirsin, seks sırasında da. En az seks yaptığın süre kadar ön sevişmede de vakit geçirmen gerekir.
Hata 7: Uzun Süre Dayanamamak
Bu en çok bilinen ve yapılan hatadır. Uzun dayanmak iyidir ama ne kadar uzun olduğu da önemlidir.
Kızlardan alınan cevaplar doğrultusunda 20 dakika onlar için gayet yeterlidir.

Hata 8: Kadının Huysuzluğunu Normal Bir Davranış Olarak Görmek
Özellikle bir ilişki yaşıyorsan, kadınlar çok fazla huysuzluk yapabileceğini bilmelisin. Bunun çok fazla sebebi sebebi olabilir. Seni test etmek istemeleri yada yatakta onu tatmin edemediğin için sana karşı olan sinirleri..
Düşünsene sen onu yatakta mutlu edemediğin için, kızın kendini tatmin etmek için başka yollar bulmak zorunda kaldığını.
Şimdi sana soru sen kızı yatakta mutlu edemiyorsan, o neden seninle birlikte olsun ki?
Cevap: Tabi ki olmaz.
kız arkadaşın seksi senin kadar çok istemiyorsa, tek sebebi budur. İlk başlarda, senden çok hoşlandığı için bu davranışını tolere edebiliyordu fakat zaman geçtikçe, ilişkiyi ayakta tutacak olan seks onu mutlu etmemeye başladı.
Ama yatakta ona dünyaları yaşatıyorsan, evsiz olmanız bile onun umurunda olmaz. Bunun garantisini verebilirim.
Son olarak, bildiğiniz gibi bu bahsettiklerimi genel kültür olarak bilmeniz size pek bir fayda sağlamaz, uygulamanız gerekir.
Sağlıkla Kalın…
Estrogenolit Hap

Bir cevap yazın