CİNSEL DETOKS NEDİR

Estrogenolit Tablet

Sosyal hayatta yaşadığımız çeşitli sorunlar cinsel hayatımıza doğrudan etkilidir. Hayatımızdaki bazı toplumsal normlar cinsel hayatımızı da etkisi altına alır.
Cinselliği gereksiz, dini açıdan günah ve kötü olarak gören toplumlar ve kişiler genellikle cinsel sorunlarla karşılaşırlar.
Detoks kelime anlamı olarak vücudumuza çeşitli yollarla giren ve atık madde olarak dışarı atılmayı bekleyen zararlı toksinlerden kurtulmaktır. Cinsel detoks ise cinsel yaşamımız da bizi engelleyen olumsuz düşüncelerden kurtulmaktır.
Cinsel detoks nasıl yapılır?

Çeşitli eğitim kitapları okuyarak cinsel detoksun sırlarını öğrenebilirsiniz. Terapist randevuları ile zihninizi bu tür olumsuz düşüncelere kapatabilirsiniz.

Estrogenolit Parfüm

Cinsellik ayıp veya günah bir olgu değildir. Olumlu birçok yönü vardır. Öncelikle neden cinsel yaşamınız da bu tür olumsuz şeyler düşündüğünüzü çözmeli ve o sorunların üzerine gitmelisiniz.
Kişisel olarak gelişmenizi sağlayacak çeşitli kurslara gidebilir, hobiler edinebilirsiniz. Stres yönetimi ve öfke kontrolü yapmalısınız.
Cinsellikte sürekliliği arttırmalı ve zaman kısıtlaması olmadan, zamana bağlı kalmadan sevişmelisiniz. Partneriniz ile daha samimi ve açık bir cinsel iletişim kurmalısınız.
Pornografi gibi gerçekliği olmayan sanal alemden uzaklaşıp daha gerçekçi ve kendinizin belirlediği bir cinsel hayat belirlemelisiniz.

https://i.hizliresim.com/aGPgzd.jpg

Bir cevap yazın