CİNSEL HAYATIN SORUNLARI

Estrogenolit Hap
Ten Uyumsuzluğu
Uzmanların yaptıkları araştırmalara göre her bedenin kendine özel bir kimyası vardır. Bu kimya kimi maddelerin birbiriyle etkileşime geçememesi gibi tenler arası etkileşimde de ortaya birtakım sorunlar çıkartabiliyor. Vücudun kimyasal saatlerinin farklılığı kimi zamanlar cinsel isteklerin farklı zamanlarda ortaya çıkmasına yol açarak çiftler arasında bir uyumsuzluğu yakalamalarına neden olmaktadır. Bu da kişiler arasında isteksizlik kimi zamanda dengesizlik meydana getirir. Ten uyumsuzluğunun sonucunda tensel aşk denilen uyum yakalanmadığı zaman çiftlerden biri bu durumu daha da çok önemseyerek mutsuz olabilir. Bu nedenden dolayı cinsel hayatı baz almamalı ve olabildiğince iki taraflı olarak anlayışlı olmak gerekir.
Cinsel İsteksizlik
Cinsel isteksizlik özellikle evli çiftlerin arasında daha çok görülen bir durumdur. Kimi zaman erkeklerde kimi zamanda kadınlarda görülen bu durumla sıkça karşılaşılır. Genellikle çiftlerden birinin bakımsız olması ile birlikte bu durum giderek artar ve çiftlerde olan kusurlar göze çarpmaya başlar. Yapılan araştırmalara göre kadınların eşlerini cezalandırma yöntemi olarak yatakları ayırma ve beraberinde cinsel ilişkiyi yasaklamak gibi bir alışkanlıkları vardır. Bu alışkanlıklar nedeni ile eşler birbirinden daha da uzaklaşarak cinsel isteksizliğin artmasına neden olur.
Estrogenolit Damla ve Estrogenolit Hap
Kadınlarda Vajinismus
Erkeklerde olduğu gibi kadınlarda da bazı cinsel korkular vardır. Bu korkular nedeni ile birlikte kadınlarda vajinismus hastalığı da görülür. Vajinismus kadınların cinsel ilişki sırasında cinsel organlarını aşırı kasılıp öyle kalmasına ve girişe izin vermemesine neden olur. Bu ciddi bir korku olmasından dolayı ortaya çıkar. Bu korku genellikle yanlış bilgilerin oldukça ciddiye alınmasından kaynaklı olarak görülmektedir. Bu konuda kişiler psikolojik destek alabilirler.
Erkeklerde Erken Boşalma
Erkeklerin sıklıkla yaşadığı genellikle psikolojik temelli olan bir rahatsızlık durumudur. Bu bir hastalık değildir. Bu erkeklerin cinsel ilişki sırasında yaşadığı korkulardan biridir. Bu korku sebebi ile erkekler oldukça tedirgin bir şekilde cinsel ilişkiye girerler. Bu da onların yeterince haz almamalarına neden olarak cinsel sorunlardan birini doğurur
Partnerler Arasında Suçlamalar
Eşler ya da partnerler cinsel sorunlarını aşamıyorlar ise bunu suçlayarak halledemezler. Suçlamak ilişkiyi yıpratacağı için bu problem cinsel hayata da yansıyacaktır.
Estrogenolit Hap

Bir cevap yazın