CİNSEL HAYATTAKİ PROBLEMLER VE YAPILABİLİCEK ÇÖZÜMLER

Estrogenolit Hap
Vaginismus, aşırı stres, eşler arasındaki geçimsizlikler ve çatışmalar, homoseksüellik, evlilikle ilgili problemler, beden şekli ile ilgili kaygılar, bıkkınlık, cinsel travmalar, tecavüz, ailede birinin ölümü, çocuk doğumu, taşınma gibi önemli yaşam olayları, ilişkiye gerekli özenin gösterilmemesi, cinsel ilişki ile bazı olumsuz anıların yerleşmesi, yaşadıklarını unutamama cinsel ilişkide bulunmanın bir suç veya günah olarak algılanması, anksiyete ve depresyondur. Nedenleri toparlayacak olursak, bir kısmı erkeklerin sebep olduğu, bir kısmı kadınların kendilerinden gelen ve bir kısmı da çevre ile ilgili nedenlerdir. Kadınların yaklaşık %1’de gerçekten fiziksel bir problem vardır. Geri kalan %99’luk kesimin problemi tamamen psikolojiktir.
Estrogenolit Damla ve Estrogenolit Hap
Tedaviye neden olan faktörün bulunmasından sonra herşey mümkündür. Tedavinin amacı eşler arasında bir uyum oluşturulması ve aralarındaki bozulan iletişimin yeniden güçlenip düzenlenmesidir. Eğer eşlerden birinde belirgin düzeyde cinsel istek azlığı varsa istek düzeyini arttırmaya çalışmak gerekir. Bazen de eşlerden birinde aşırı isteklilik ve talepler varsa dengeyi sağlamak açısından bu istek ve talepleri azaltmak gerekebilir. Bu nedenle her duruma çift olarak odaklanmak gerekir. Herhangi bir organik hastalık saptanamamışsa isteksizliğin nedeni psikolojiktir. Bu durumda çiftlerin birlikte hareket edip destek almaları gerekmektedir.
• Cinsel Terapi
• Bedensel egzersizler,
• Cinsel egzersizler,
• Cinsel hayatta kısa ayrılıklardan sonra bir araya gelme, eğitim amaçlı erotik videolar seyretme, kıyafet değişikliği, hal ve tavırlardaki değişikler gibi küçük değişiklikler ve fanteziler yapılması cinsel yaşama yenilikleri kazandırır ve cinsel yaşamınızı kolaylaştırır.
• Yardımcı olacak bitkisel ilaçlar da çok önemlidir.
• Estrogenolit Bayan azdırıcı Estrogenolit geciktirici tablet gibi gıda takviyesi bulunan ürünlerde ilişkiniz hem daha sağlam hem daha güçlü hem de seanslarınızın isteklilik durumunuz saatlerce sürebilir.
Estrogenolit Hap

Bir cevap yazın