CİNSEL İLİŞKİDE HER ZAMAN AYNI ŞEYLERİ YAPMAK

Estrogenolit Hap
İhtiyaçlarınızı Düşünmek İçin Zaman Ayırın
Duygusal ve cinsel ihtiyaçlar zaman içinde değişebilir ve arzu ettiğiniz yeni fikirlere ve değişikliklere odaklanmak için zaman bulmanız gerekebilir. Beklentileriniz, istekleriniz ve karşı taraftan yapılmasını zorunlu gördüğünüz şeyler hakkında düşünmek için kendinize zaman ayırın.
Partnerinizle Konuşun
Düşündüğünüz şeyi, eşinizle daha önce yapmadıysanız, ilk hareketi eşinizin haberi olmadan yapmaktan utanç duyabilirsiniz. Ancak cinsel yaşamınızı nasıl istediğinizle ilgili bir konuşma yapmak bunun ilk adımıdır. Konuşmayı normalde seks yaptığınız yerden uzak tutmaya çalışın.
Olumlu Şeylere Odaklanın
Sizin için artık neyin işe yaramadığı hakkında dürüst olmak ile yeni hisler ve fikirler paylaşmak arasında olumlu bir denge kurmaya çalışın. Eşinizin benzer duygulara sahip olduğunu fark etseniz de eşiniz bu durumu sizinle paylaşmaktan utanmış ya da çekinmiş olabilir. Fakat ilk adımı birinin atması gerekmektedir. Bu adımı atmak birlikte yeni bir şeyler oluşturma adına yararlı olacaktır.
Aynı Sırayı Kullanmayın
Estrogenolit Damla ve Estrogenolit Hap
Sekse başlamadan önce belirli bir sırayı kullanıyorsanız, bu ilişkinizde monotonluk oluşturabilir ve karşı tarafın isteğini azaltabilir. Eşinizin uyarılma bölgelerini ön sevişme sırasında farklı sıra ile takip ederseniz ilişkinizde yeni heyecanlar oluşturabilirsiniz.
Yeni Zamanlar Deneyin
Uyumadan önce hep seks yapıyor musunuz? Yorgun olsanız bile uyumadan önce seks yapmak için kendinizi zorluyor musunuz? Günün farklı saatlerinde seks yapmak, farklı bir rutin oluşturmanıza yardımcı olabilir.
Yeni Yerler Deneyin
Aynı yerde her zaman seks yaparsanız, cinsel hayatınızı monoton bir hale sokabilirsiniz. Sevişmek için yeni yerler keşfetmek ve bu alanları kullanmak monotonluğunuzu giderebilir. Farklı bir odada sevişmek ya da her zaman seviştiğiniz odanın dekorasyonunu değiştirmek cinsel hayatınıza yeni renkler getirebilir.
Unutmayın, değişiklik yapmak zaman alabilir. Bunu kabul etmeniz, ikinizin de kendinden emin ve yeni fikirlere açık hissetmenize yardımcı olacaktır. Hatta çok küçük değişiklikler bile fark yaratabilir. Sabırlı olmak ve karşılıklı iletişim halinde kalmak bu sürecin olumlu sonuçlanmasını sağlamak, en büyük iki etkenden biridir.
Estrogenolit Hap

Bir cevap yazın