CİNSEL İLİŞKİDE VAJİNA GENİŞLİĞİ

Estrogenolit Hap
Vajinanın cinsel ilişkide darlığı ya da ne kadar açılabileceği gibi sorular akılları karıştırdığında mutlaka doğum hadisesinin düşünülmesi gerekir. Çünkü bilindiği üzere doğum sırasında vajina, bir bebeğin çıkabileceği kadar genişleyebilir ve rahat bir şekilde esneyebilir. Bu yüzden bir bebek boyutunda penis olamayacağı da düşünülerek vajinanın darlığı fark etmeksizin her boyuttaki penisi içine alabileceğinin de bilinmesi gerekir. Fakat bu şekilde cinsel ilişkinin gerçekleşebilmesi için özellikle iyi uyarılmış olması ve gerektiği kadar kayganlığa ulaşmış olması gerekir.
Cinsel ilişkide kayganlaşma o kadar önemlidir ki pek çok insan kayganlığın olmadığı durumlarda yapay kayganlaştırılar kullanma yoluna gider. Özellikle yaşın ilerlemesi ya da bazı psikolojik sebeplerden dolayı kayganlaşmada gözle görülür bir azalma ortaya çıkabilir. Fakat cinsel birleşmenin olabilmesi için kayganlık gerektiği için bu yapay kayganlaştırıcı jeller tercih edilir. Eğer kayganlık ile ilgili bir sorun yaşıyorsanız siz de bu jelleri kullanmayı deneyebilirsiniz.
Estrogenolit Damla ve Estrogenolit Hap
Fakat ortalama bir yaşa ve psikolojik duruma sahip olan insanlar genellikle cinsel ilişki öncesi ön sevişme olarak açıklanan eylem sayesinde doğal yollardan uyarılırlar ve olması gereken kayganlaşma gerçekleşir. Bunun yanı sıra bilinmesi gerekir ki kayganlaştırıcı jeller ancak ve ancak penisin gerekli şekilde vajinanın içerisine girebilmesini sağlama görevine sahip. Yani eğer vajina doğal uyarılma ile hiçbir şekilde kayganlaşmamış ise vajinan iç bölgesi de fazlasıyla kuru kalabilir.
Bu gibi durumlarda penis vajinanın içine girmiş olsa dahi vajina içi kuru kaldığından cinsel ilişkide penisin uyguladığı her darbe kadına çok fazla acı verecektir. Fakat bunu önlemek için kuru vajina içine de kayganlaştırıcı jel ilave edilmesi tavsiye edilmez. Çünkü direkt olarak vajina içine nüfuz edilen kayganlaştırıcı jeller vajina içerisindeki doğal dokunun zarar görmesine neden olur. Aynı şekilde bu yapay kayganlaştırıcı jeller yüzünden vajinada bazı birtakım enfeksiyonlar ya da vajinal hastalıklar görülme riski de artabilir.
Estrogenolit Hap

Bir cevap yazın