CİNSELLİKTE HARAM OLDUĞUNA DAİR EMİR OLAN

Estrogenolit Damla
Bu konuda ehl-i sünnet âlimlerinin eserlerinde hadis bulunmamasına karşı Şii muhaddislerden El- Kuleyni’nin kafi’sin de “Sahabenin biri peygamberimize, karımın cinsel organını öpebilir miyim diye sorması üzerine; Resulullah’da bir sakınca olmadığını söylemiştir.” şeklin de bir rivayet bulunmaktadır. Ancak ehl-i sünnet alimlerinin eserlerinde bu şekilde bir rivayet bulunmamaktadır.
İster dinsel, isterse dünyevi kültür cinsel yaşamı erkek egemenliğine göre belirlemektedir. Erkek nefsine göre şekillenen bir cinsel anlayışın da dinsel öğretilerden uzak olması gerekmektedir. Oral seksin insanlık kadar eski bir tarihi vardır. Eski duvar kabartmalarında ve resimlerde olmak üzere bir çok tarihi eserde bu teknik resmedilmiştir. Oral seks bir sanattır. Cinsel organların ağız yoluyla uyarılması ile yapılan son derece doğal, bilimsel olarak da kabul görmüş bir seks tekniğidir.
Estrogenolit Parfüm
Oral seks kesinlikle bir cinsel anomali veya sapıklık değildir.
Hem cinsel organlar hem de ağız mikrop almak için uygun bölgeler olduğu için cinsel organların özel salgılarında cinsel yolla bulaşan hastalıkların mikropları hastalık yapabilir. Özellikle ağızdaki yaralar, iltihaplı diş etleri ve dişler mikropların kana ulaşması için daha uygun ortamlar yaratabilir. Kadının erkek cinsel organlarını ağzıyla uyarması, yalaması veya öpmesi anlamına gelen “fellatio” kelimesi emmek fiilinden türemiştir. Erkeğin kadın cinsel organını ağzıyla uyarması veya yalaması anlamına gelen “cunnilingus” kelimesi de vajen dudaklarını yalamak fiilinden türemiştir.
Cinsellikte neyin doğal neyin sapkın sınıfına gireceği hala gizemini korumaktadır.
Kültürden kültüre, zamandan zamana değişmektedir. Tarih boyunca tabu olarak görülen cinsel ilişkiyi bu gün zincirlerinden kurtarıp, yeni bir devrim yaratmanın zamanıdır. Geçmişte uygulanan yasaklara kısaca değinecek olursak, bugün de değişenin ne olduğu sorusu yanıtsız kalacaktır.
Asurlar döneminde bir kadın bir erkeğin tek testisine zarar verirse bir parmağı kesiliyordu. İki testisine zarar verirse gözleri çıkarılıyord
Estrogenolit Tablet

Bir cevap yazın