DOĞUMDAN SONRA SEKS HAYATINIZ NASIL DÜZELİR

Estrogenolit Hap

İşte doğum sonrası seks hayatınız için işinize yarayacak 7 tavsiye Sadece anne baba olmadığınızı sık sık hatırlayın!
Seks için istekli olmasanız da yan yana olduğunuzda mutlaka birbirinize minik öpücükler kondurun ve seks için zemin hazırlayın.Kendinizi yatak odası ile sınırlamayın
Bırakın yatak odanızda bebeğiniz mışıl mışıl uyusun, siz de fırsattan istifade evin diğer bölümlerinde “ Hoş geldin seks”günleri/geceleri yapabilirsiniz.Bebeğinizin gündüz uykusunun avantajlarından yaralanın.
Bebek uyuduğu zaman annenin de dinlenmesi gerekir ki bebek uyandığında enerjik olsun. Ancak özellikle hafta sonları baba da evde ise ve bebeğin bakımı konusunda yardımcı oluyorsa bebek uykuya daldığında şekerleme yapmak yerine seks yapabilirsiniz. Seks yapmak için gece yatağa gitmeyi beklemeden ve henüz gün ortası olduğundan dolayı çok yorulmadığınızdan sekse hak ettiği süreyi verebilir ve gereken eforu sarf edebilirsiniz.
Seks hakkında konuşun

Estrogenolit Damla ve Estrogenolit Hap

Seks için zaman bulamıyor ya da bebekle çok meşgul olmaktan dolayı seks için istek duymuyorsanız bile fırsat buldukça seks hakkında konuşun. Eşiniz işteyken öğle aralarında onu arayın, onunla seks yapmayı özlediğinizi söyleyin. Emin olun sonrasında sadece konuşmak ile kalmayacaksınız.
Merak etmeyin bebeğiniz ne yaptığınızın farkında değil.
Seks yapmak için tamamen yalnız kalmayı bekliyorsanız daha çok beklersiniz. Genelde doğumdan sonraki ilk bir iki ay evde anneye yardım olsun diye aile büyükleri olur. Bu durumda seks yapmak için tek yeriniz yatak odası ve herkesin uyuduğu vakittir. Bebeğinizin sizinle birlikte yatak odasında yatması seks yapmanıza engel değil. Unutmayın o daha bir bebek ve ne yaptığınızın farkında değil.
Bunları göz önünde bulundurarak seks hayatınızı ihmal etmeyin!

Estrogenolit Hap

Bir cevap yazın