ERKEK CİNSEL FONKSİYON

Estrogenolit Parfüm

Erkek cinsel sağlığı, genel sağlığın vazgeçilmez bir parçasıdır. Sağlıklı bir cinsel yaşam, erkeklerde hem fiziksel hem de psikolojik sağlığı destekler, hem de eş veya partnerle olan ilişki kalitesini kuvvetlendirir.

Türkiye’de erkeklerin %90’dan fazlası cinselliğin çok önemli olduğunu düşünmektedir. Ancak tüm dünyada her üç yetişkinden biri en az bir tane cinsel sorun yaşamaktadır. Ayrıca Türkiye’de her 10 erkekten 7’sinin sertleşme sorunu bulunmaktadır. Özellikle genç erkeklerde en sık rastlanan cinsel problem erken boşalma problemidir. Orta yaşlardan itibaren oluşan hormonsal değişim sebebiyle, cinsel isteksizlik ve sertleşme sorunu meydana gelmektedir. Günümüzde yaşam tarzı ve metabolik hastalıkların artmasına bağlı olarak bu hormonsal değişim giderek daha genç erkekleri de etkilemektedir.

Estrogenolit Tablet

Bununla birlikte Türkiye’de cinsel sorun yaşayan 10 erkekten sadece 1’i doktora başvurmaktadır. Birçok erkek cinsel sorunlarını eş veya partnerleri ile konuşamamakta, utanma nedeniyle tedaviye başvurmamakta ve cinsel sorunlarının çözümü olmadığına inanmaktadır. Oysa erkeklerde cinsel problemlerin fiziksel, psikolojik ve sosyal nedenleri olup, günümüzde bu sorunların başarılı tedavileri mevcuttur.
Hattat Klinik bünyesinde oluşturduğumuz Erkek Cinsel Sağlığı Kliniği’nde cinsel sorunlarınız için son teknolojik tanı yöntemlerini kullanarak, en bilimsel tedavi seçeneklerini sizlere sunuyoruz.

Estrogenolit Damla

Bir cevap yazın