ERKEKLERİ BU YOLLARA HAREKETE GEÇİRİN

Estrogenolit
-TELEFON MESAJLARI
Gün boyunca göndereceğiniz erotik telefon mesajları, erkeği tahrik ederek baştan çıkartacak ve akşama hazırlayacaktır. Özellikle erkeğin tepki veremediği ortamlarda ona ulaşan telefon mesajları, aklını başından alacak yöntemlerdir. Aynı şekilde ayrı olduğunuz zamanlarda gönderilen ihtiras dolu gece mesajları da çok işe yarayacaktır.
-DEKOLTENİN ÖNEMİ
Erkeklerin cinsellikte en çok önem verdiği şey; görselliktir. Tamamen çıplaklık yerine, cinsel ilişki başlangıçında dekolte kıyafetler erkek beynini tamamen harekete geçirecektir. Göğüs dekoltesi en etkili harekete geçirici örneklerindendir.
-DOKUNMA İHTİYACI
Erkekler dokunmaktan çok hoşlanır. Ancak erkeği baştan çıkartmak için ona “tesadüfen” dokunmanız gerekir. Örneğin tabak uzatırken parmakların değmesi, fermuar çekme, kolye takma veya saçınınız tutma gibi eylemler, erkeği harekete geçirecek eylemlerdir.
-İÇ ÇAMAŞIRI
İç çamaşırı erkeklerin en büyük fantezisidir. Sizi beğenen bir erkek bütün gününü kıyafetlerinizin altındaki iç çamaşırlarını hayal ederek geçirebilir. Birlikte iç çamaşırı alışverişine çıkmak ve onun beğendiklerini satın almak, erkeği tamamen baştan çıkartacaktır. Kırmızı iç çamaşırı erkeklerde uyarıcı etki yaratır. Siz in tercihiniz kırmızı olsun bırakın modeline o karar versin.
-PARFÜMÜN DAYANILMAZ ETKİSİ
Özellikle baharatlı kokular erkeklerde afrodizyak etkisi yaratır. Cinsellikte en önemli konu; temizliktir. Temiz bir bedene sürülen güzel kokulu bir parfüm, sizi bir elbise gibi saracak ve erkeği çok tahrik edecektir.
-BAKIMLI EL VE AYAKLAR
Erkekler bakımlı el ve ayaklardan çok hoşlanırlar. Özellikle kırmızı ojenin erkek üzerindeki etkisi ise kanıtlanmış bir gerçektir.
Estrogenolit

Bir cevap yazın