Erkekleri İlişkiden Soğutan Sebepler

Estrogenolit Hap
Erkekleri İlişkiden Soğutan Sebepler

Erkekler ilişkiden neden soğur? Kimi zaman ilişkiniz çok güzel başlamış olsa bile, bir yerde bir şeyler yapar ve her şeyi yüzünüze gözünüze bulaştırırsınız. Yitirdiğimiz bir sevgilinin ardından nerede yanlış yaptım diye düşünür dururuz. Eğer böyle bir dönemden geçiyor ve erkeği kendine bağlamanın yollarını arıyorsanız yazımızı okumaya devam edin. Sonda bir bomba sizi bekliyor olacak.
Sürekli İrtibatta Olmak
Ona olan sevginizi göstermenin yolu onu dakika başı aramaktan geçmiyor. Aslında bu hataya kadınlar kadar erkeklerde düşüyorlar. Sürekli aramak, sürekli mesaj atmak sevginin bir göstergesi değildir ve sonunda onu çıldırtabilir. Mutlaka o da sizinle iletişim halinde olmaktan hoşlanıyordur ancak iş hayatının koşuşturması içinde size bu kadar ilgi göstermek zorunda bırakılmaktan hoşlanmazlar. Ayrıca bunun bir çeşit kontrol olduğunu düşünmesine de neden olabilirsiniz.
Hayatını Kısıtlamak
Erkekler bazen erkek erkeğe bir şeyler yapmak isterler. Maça ya da balığa gitmek gibi… Sosyal çevreleriyle de zaman geçirmeye ihtiyaçları vardır. Zaten bir erkeğin, arkadaşları ile gelenekselleşmiş buluşmaları varsa buna müdahale ettirmeyecektir. Bu onlar için sosyalleşmekten daha fazlasını ifade eder. Buluşma akşamına kız arkadaşı istemiyor diye katılmayan adam sosyal çevresinde statü kaybına uğrar ve bu erkekler dünyası için çok önemlidir. Onun özel zamanlarına müdahale etmeyin. Arkadaşları ile buluştuğunda sık sık arayıp sizle konuşması için baskı yapmayın. Bunu yaparak da onu arkadaşlarının arasında küçük düşürürsünüz. Bırakın arkadaşları ile plan yapsın ve sizin ona duyduğunuz bu saygının tadını çıkarsın.
Değişmesini Beklemek
Aşkın kör ettiği gözlerimiz açılmaya başlayınca bay mükemmelin beğenmediğimiz yanlarını görmeye başlarız ve bu beğenmediğimiz özellikleri değiştirmek isteriz. Bu durum, ilişkilerde her iki tarafın da düştüğü bir hatadır. Sevgilinizin beğenmediğimiz yanlarını törpüleyip düzeltmeye çalışmanın boşa bir çaba olduğunu söyleyelim. Belki sizi mutlu etmek için farklı görünmeye çalışabilir ama bu ne kadar iyi niyetli bir çaba olsa da aslında bir kandırmacadır. Değişmesi için çabalamayın.

Estrogenolit Hap

Bir cevap yazın