ERKEKLERİN EN SIK BAŞVURDUKLARI YALANLAR!

Estrogenolit Damla
Erkekler kadınlara göre daha profesyonel yalanlar söyleyebilirler. Bu yüzden yalanları anlamakta zorlanılmaktadır Bu durumda küçük ipuçları yardımcı olmaktadır.
Günün tüm detaylarını anlatıyorsa, bir şeyler saklıyor demektir.
Erkeklerin iletişim konusunda kadınlara karşı pek iyi olmadığının hepimiz bilincindeyiz. Bizim kadar konuşkan değiller.
Ancak stres altındaki bir adam, size karşı her zamankinden daha konuşkan olacaktır. Yani gününün nasıl olduğunu sorduğunuzda sadece her zamanki gibi “İyi” cevabını alıyorsanız, bu iyiye işaret.
Fakat size açıklama yaparken saçma sapan pek çok detay veriyor ve önünüze koca bir hikayeyle geliyorsa bir şeyleri gizlemeye çalıştığını rahatlıkla söyleyebiliriz.
Konuşurken yutkunuyorsa, yalan söylüyordur.
Sizden bir şey saklamaya çalışmak onları gergin biri yapar ve vücutları bu gibi durumlarda çıldırma alarmları yayar. Yalan söylemeye çalışan bir erkeğin, öncelikle yemek borusunda bulunan kasları gerilmeye başlayacak, boğazı kuruduğu gerekçesiyle yutkunmaları gerektiği için bu durumu tespit etmeniz oldukça kolay.
Estrogenolit Tablet
Evet, şimdi; “Bir şey hakkında heyecanlı mısın? Seni geren bir şey mi var? Bana yalan söylemediğine emin misin?” gibi soruları sıralamaya hazır olun kızlar!
Sizle normalden fazla sevişmek istiyorsa muhtemelen aldatıyor
Sevgiliniz muhtemelen şanslı bir adam, ama bunu fark etmesi için biraz zamana ihtiyacı olabilir. Sizinle normalden daha fazla sevişmek istiyorsa, kaçmaya çalıştığı bir şeyler olabilir.
Cinsel iştahta bir artışın gözlemlenmesi, bir şeylerin ters gittiği anlamına gelebilir. Sizi sevdiği için, romantik konuşmalara girmekten çekinecek ve cinsel birliktelikle bu açığı kapamaya çalışacaktır.
Normalden daha bakımlı olmaya başlarsa, aldatıyor!
Çifte standart pek hoş değil ama. Başka bir kadını etkilemeye çalışıyor ya da onu hayatına katıyorsa normalden daha bakımlı olmaya başladığını gözlemleyebilirsiniz. Tamamen bilinçsizce yaptıkları, spora yazılma, cinsel bölgelerin ve saç sakal tıraşına daha fazla önem verme durumu gözlemlediyseniz; bir şeylerden şüphelenmeye başlayabilirsiniz.
Sizi çoktan etkilediği için, psikolojik olarak bu tarz şeyleri önemsemeyi bırakacaktır. Evet, çifte standart gerçekten hoş değil.
En yakın arkadaşlarını dahi tanımıyor musunuz? Sizi sevmiyor…
Erkekler arasında sevdikleri kadını arkadaşlarına da sevdirmek oldukça yaygındır. Çünkü onlar tarafından da onaylanma ihtiyacı duymaları oldukça normaldir.
Eğer sizi arkadaşlarıyla tanıştırmaya çekiniyor ya da bir muhabbet ortamı olduğunda arkadaşları sizinle ilgilenmiyorsa; sevgilinizin size pek de değer verdiğini söyleyemeyeceğiz.
Estrogenolit Parfüm

Bir cevap yazın