ERKEKLERİN SEKS HATALARI

Estrogenolit Hap
Cinsellik, insanın yaşamdan zevk almasını sağlayan en büyük gereksinim. Ayrıca bireylerin aldığı haz ve zevkin yanı sıra nesillerinin devamlılığı açısından da oldukça önemli. Cinselliği normal bir süreç olarak değerlendirmek her ne kadar zor ve karmaşık olsa da, araştırmalar sonucu belli başlı püf noktalara varılabilir.

1- Ön sevişmeyi ihmal etmek
Erkeklerin ön sevişme yapmadan direk cinsel ilişki yaşamak istemelerinin kadınlar için büyük bir problem olmaya devam ettiğini ve bunun erkeklerin yatakta yaptıkları hataların en başında geldiğinin altını çizen CİSED
Estrogenolit Damla ve Estrogenolit Hap
Onursal Başkanı Dr. Cem Keçe, “Ön sevişme yaşayamayan kadınların, boşalma ve orgazm süreleri uzuyor ve kendilerinden önce boşalan partnerlerinin kendilerini kötü hissetmemeleri için orgazm taklidi yapmaya mecbur kalıyorlar. Zamanla direkt olaya giren erkeklerden nefret etmeye başlıyorlar. Eğer erkek bir kadının gönlünü fethetmek istiyorsa onu harekete geçirecek ön oyunları ilişkisine dâhil etmeyi öğrenmelidir” dedi.

2- Sadece penisiyle kadının boşalmasını sağlayacağını veya onu orgazma ulaştıracağını düşünmek
CİSED Genel Psikiyatri Uzmanı Yrd. Başkanı Dr. Cebrail Kısa, “Kadınların boşlaması klitorisleriyle olur. Vajina erkeğe zevk veren bir organdır. Sanılanın aksine kadın vajinal uyarılarla değil, daha çok klitoral uyarılarla boşalır. Penis-vajina birlikteliği kadının erkekle geçici olarak bütünleşmesi, ruh ve beden birlikteliği sağlaması açısından orgazm için önemlidir. Ayrıca sanılanın aksine kadınlar cinsel ilişki öncesi ya da sırasında dışarıdan gelecek olan uyarıcılar eşliğinde zevk alırlar. Bu nedenle ilişki sırasında da erkek partnerini bu dokunuşlardan mahrum bırakmamalıdır” dedi.
3- Sevişirken farklı şeylerle uğraşmak
Yatak odası dışında cinsel birleşme gerçekleştirildiği zaman erkeklerin yanlarında duran gazeteye, TV programlarına, bir filme ya da dışarıya odaklanabildiklerinin altını çizen CİSED Genel Başkan Yardımcısı Uzmanı Psikolog Yasemin Yıldız, “Bu nedenle, romantik bir an yaşayamıyorlar. Bu durum kadınların kendilerini kötü hissetmelerine yol açarken, bu tip erkekleri kaba ve hissiz bulmalarına yol açıyor. Hem sevişmek isteyip hem de ilgisiz olmak seksin anahtarı değildir. Bu nedenle erkek, kadını önemsediğini ve istediğini fark ettirmelidir” dedi.
Estrogenolit Hap

Bir cevap yazın