ERKEKLERİN SEKS KONUSUNDAKİ İLGİNÇ FANTAZİLERİ

Estrogenolit Hap
Doludizgin aşk macerası fantezisi
Erkeklerin zihninde bir çırpıda ortaya çıkan ve ateşli bir sevişme ile devam eden anlık seks deneyimi fantezisi vardır.Tutkulu bir bakışma ve kısa süren imalı bir konuşmadan sonra kadın ve erkek bütün dizginlerinden boşanırcasına sevişmek için harekete geçmektedir.Çiftler önce koridorlarda öpüşmeye başlar. Sonra kapılar aceleyle açılır. Kapı kapatılır kapatılmaz koridorlarda öpüşüp sevişilmeye devam edilir. Bu arada elbiseler de yırtılırcasına çıkarılmaktadır.Ardından denk gelen ilk kanepeye çiftler kendilerini bırakırlar. İşte erkeklerin fantezi dünyalarında buraya kadar olan kısım çok canlı ve net biçimde hayal edilirken seks anının kendisi genellikle çok fazla hayal edilmemektedir.
Gece vakti sevgili ile denize çıplak girme fantezisi
Erkeklerin büyük bir kısmının kafasında su ile sevgilisini bir arada düşünme fantezisi önemli bir yer tutar. Beraber duş almak ve yağmurda sırılsıklam ıslandıktan sonra sevişmek gibi bilinen fantezilerin yanı sıra erkeklerin gece vakti sevgilileri ile denize girme düşü de vardır. Bu fantezinin altında yatan asıl gerçeklik ise gece karanlığında denizdeki kadının erkeğe mecburen de olsa çok fazla sokulacağı gerçeğidir. Gün içinde beraber denize girmekten farklı olarak gece vakti suya girmek erkeklerin zihninde “serinlemek” ile değil tamamen “sevişmek” ile ilgili bir kurgudur.
Yalnız bir ortam, loş bir ışık, hafif müzik ve mükemmel bir sofra… Tabi bir de mum ışıkları…
Bu görüntü erkeklerin bir kadınla buluşmaya giderken görmek istedikleri manzaradır. Yani kadın kendisini evine davet ettiğinde erkek böyle bir ortamla karşılaşmak ister. Fakat gerçekte böyle bir ortamı kadın değil erkek hazırlamaktadır.Karşıdaki kişiyi etkilemek için ortam düzenlemesi yapmak her ne kadar erkeğe özgü bir davranış olsa da erkekler her zaman kafalarında kendileri için de böyle bir ortamın hazırlanmasını istemektedir. Çünkü çok iyi düzenlenmiş bir ortam büyük bir tutkunun yansıması olarak görülmektedir.
Mutfakta yemek yapan kadının çekiciliği
Estrogenolit Damla ve Estrogenolit Hap
Erkekler mutfak tezgahında yemek yapan kadına usulca yaklaşarak onu arkadan kavramayı ve onun boynuna bir öpücük kondurarak daha da ileri gitmeyi hayal etmektedir. Zaten bu düşü gerçek hayatta pratiğe aktarmayan erkek neredeyse yok gibidir. Erkeklerin mutfakta “azgın bir adam”a döndükleri herkesçe bilinen bir olgudur. Ancak asıl ilginç olanı erkeklerin sadece sevgililerini ve eşlerini bu ortamda hayal etmemeleri aksine hoşlarına giden her kadını böyle bir sahne içinde tasavvur etmeleridir.
Araba ve asansör gibi dar alanlarda sevişme fantezisi
Araba gibi dar bir mekanda sevişme fantezisi erkeklerin çok fazla ilgisini çekmektedir. Ancak erkeklerin araba fantezisi gözlerden uzak yerlerde araba içinde öpüşmekten ibarettir.Kırmızı ışıkta durulduğunda ya da seyir halinde iken öpüşme ise daha çok kadınların cesaret ettiği bir durumdur.Tıpkı arabada sevişmeyi arzulamak gibi erkeklerin büyük bir kısmı asansörde öpüşmeyi de hayal etmiştir. Ancak yine araba fantezisindeki korkaklık gibi asansörde de erkeklerin harekete geçmeleri çok zordur. Buralarda da ilk adımı atanlar genellikle yine kadınlar olmaktadır.
Bar fantezisi ya da sevdiği kadını sarhoş etme düşü
Erkekler arasında “bardan kız kaldırmak” biçiminde kendisini gösteren bu fantezide erkek gece vakti bara gider, bardaki yalnız ve güzel kızla tanışır. Beraberce içilen bir iki sert içkiden sonra eve geçilir. Çoğu zaman gidilen ev, kadının evidir. Sabah vakti, iki yabancı halinde uyanırlar. Fakat gece yaşananlardan ötürü her ikisinin de bedenleri üzerinde “tatlı bir yorgunluk” ve dudaklarında “hafif bir gülümseme” vardır.
Çilek veya buz fantezisi
Bu fantezi aslında tarihte daha önce görünmeyen fakat Hollywood tarafından erkeklerin zihnine kazınan bir düştür. Burada erkek, kadının bedeni üzerinde çilek ya da buz gezdirmekte ve ardından bunları yemektedir. Kadın, çileğin tırtırlı kabuğunu ya da buzun serinliğini bedeni üzerinde hissettiğinde ürpermekte ve ön sevişmeyi farklı bir deneyimle yaşamaktadır. Erkek, kadın bedeni üzerinde gezdirdiği çileği ya da buzu yediğinde aslında kadının yaşadığı “hazzın tadı”na baktığını hissederek psikolojik bir tatmin yaşamaktadır.
Estrogenolit Hap

Bir cevap yazın