ESTROGENOLIT ERKEK AZDIRICI TABLET

Estrogenolit Hap

ESTROGENOLIT ERKEK AZDIRICI TABLET

Penis sertliğinin tam olmaması psikolojik sebeplerle cinsel anlarınızla veya belirli hastalıklar sebebiyle olabilir. Performansı artırmak için neler yapmak gerekir diye düşündüğümüzde 3 problem karşımıza çıkar.
• Sertleşmeyi cinsel ilişki süresince sağlayamamak
• Cinsel ilişki sırasında erken boşalma olması
• Cinsel isteğin olmaması zevk alınamaması
Yukarıda saydıklarımızın hepsi cinsel performans artırmak için düzeltilmesi gereken sorunlardır. Bunun yanı sıra bize destek olacak bir ürünümüzde vardır. Buda Estrogenolit Erkek azdırıcı tablet bu ürün partnerinizle yaşayacağınız en güzel anların mutluluğudur erkekte androjen ve östrojen harmanlarını çalıştırıp cinsel isteğin daha arzulu ve uzun olması için bize fayda sağlayan bir üründür. Sertleşme sorununun başlangıcında kendi kendinize yapabileceklerinizi size faydalı olabileceklerini söyleyecek olursak kilo kontrolünüze dikkat etmelisiniz . Dengeli ve düzgün beslenilmelisiniz. Sigara ve alkol akışına dikkat etmelisiniz. Sertleşme sorunu ortaya çıkmadan yukarıda sayılan genel tedbirler alınabilir, sorun ortaya çıktığında üroloji doktoruna başvurularak kan tahlili, penil doppler ultrason yapılarak değerlendirme yapılır .Tedavi için ağızdan alınan ilaçlar, Penise şok dalga tedavisi penise ilaç uygulaması ve penis protezi seçenekleri uygulanabilir. Cinsel isteksizlik durumunda kan değerlerinde hormonsal bir sorun olup olmadığına bakılır ayrıca prostat iltihabı cinsel isteksizliğin önemli sebeplerinden birisidir. Prostatit varlığı incelenerek tedavisi verilmelidir. Cinsel isteksizlik partner ile olan sebeplere bağlı da olabilir, kişiyi partnerinde bir koku, kıl fazlalığı, cinsel ilişki sırasında olaya katılımcı olmaması, isteksiz tavırlar içerisinde olması da erkekte isteksizliği ortaya çıkarabilir. Bunların dışında yıllardır evli olan kişilerde hemen hemen hep aynı pozisyonlarda cinsel ilişki yaşanması ve değişiklikler yapılmaması durumunda isteksizliği ortaya çıkartır. Bu sorunlara yönelik olarak erkeklere hem kendisin hem de partnerinin mutlu olup sevişme ve daha sonra yaşanan seks durumunda en güzel anları yaşamaları için seanslarının daha uzun olup isteğinizin daha da artması için Estrogenolit Erkek azdırıcı tableti sizlere öneriyoruz.

Estrogenolit Hap

“ESTROGENOLIT ERKEK AZDIRICI TABLET” için 1 yorum

  1. Sevgilimle 3 yıldır düzenli bir seks hayatımız var.İş stresinden dolayı kendimi sekse veremiyordum bu durum beni rahatsız etmeye başladı internette gezinirken youtube de erkek performans tableti gördüm telefonla sipariş verdim.etkisini gördüğüm için hem şaşırdım hem memnun kaldım tavsiye ediyorum

Bir cevap yazın