ESTROGENOLIT ERKEK TABLET İLE GECE İLİŞKİLERİNİZ DAHA UZUN OLSUN

Estrogenolit Hap
Erken boşalma penisin vajen içerisine girmeden  ya da girer girmez hemen meni gelmesi yani boşalmanın istenenden daha erken gerçekleşen bir durumdur. Bir başka tanımlama cinsel birleşmenin en az %50’sinde kadın partnerin tatmininden önce ejakülasyon meydana gelmesidir.40 yaşın altındaki erkeklerin yaklaşık %40’ında görülür. Ancak bunun kesin bir tanımı yoktur. Bazı erkekler 5-10 dakika süren ilişkilerinde erken boşalma olarak tanımlayabilirler. Genel olarak kabul edilen süre penisin vajene girdikten sonra 2 dakikanın altında boşalmanın erken boşalma olduğudur. Aynı zamanda erken boşalma eşlerin daha tatmin olmadan ani bir boşalma durumuyla birden gerçekleşen durumdur ve bu partnerine karşı olumsuz bir durumdur. Hem meni vajen içerisine atılamadığından kısırlığa yol açması hem de çiftlerin cinsel hayatını olumsuz etkilediği için önemli bir problem olarak ortaya çıkar. Aslında intrauterin  inseminasyon yöntemiyle erkeğin spermleri kadına nakledilerek çocuk olmama problemi büyük oranda çözümlenebilir . Ama cinsel birleşmenin daha tatminkar ve güzel geçmesi  için boşalmanın doğal olarak geciktirilmesi başka yöntemlerle de mümkündür. Öncelikle, cinsel ilişkiye girememe nedeninin erken boşalma mı yoksa penisin yeterli sertleşmemesi mi olduğu iyi ayırt edilmelidir. Bazen daha penis sertleşmeden boşalma olur ve cinsel ilişki de gerçekleşemez. Burada peniste bir sertleşme kusuru bulunup bulunmadığı iyi araştırılmalıdır.Eğer sertleşme kusuru bulunmadığına karar verilirse erken boşalma tanısı konularak tedaviye geçilir .Bunun içinde estrogenolit geciktirici tablet kullanabilirsiniz.Genelde ilk ilişkilerde erken boşalma yaşanabilir. Bu anksiyeteye  bağlıdır. Bu stres durumu daha uzun sürerse, erken boşalma da bir müddet devam edebilir. Zamanla erkeğin kendini kontrol edebilmeye başlamasıyla, bu sorun da çözülebilir. Yetersiz cinsel eğitim ve bilgi eksikliği nedeniyle özellikle mastürbasyon konusunda korkular da önemli faktördür. Bazı olgular ise organik bir nedene dayanır. Yani penisin sinirsel uyarımın da hassasiyet durumumun da  meydana gelebilir. Neticede daha birkaç hareket ile meni boşalmaktadır. Buda erkeğe mutsuzluk verip  utanç duygusunu ön plana çıkartabilir. Bunun için Estrogenolit bitkisel ürünümüz erkeklerde hormonları geliştirerek seansı uzatıp erken sertleşme sorunu ve boşalma sorununu çözmektedir.

Estrogenolit Hap

“ESTROGENOLIT ERKEK TABLET İLE GECE İLİŞKİLERİNİZ DAHA UZUN OLSUN” için 2 yorum

  1. Bu ürünün siparişini eşime internet sitesinden aldım.İnanarak kullanmadı ısrarlarım üzerine kullandı ve böyle bişey olcağını ben bile tahmin etmiyodum.gecemiz hiç olmadığı kadar haraketlendi.

  2. Eşim seks süresini kısa tutup beni mutlu edemiyordu.Komşumun tavsiyesi üzerine telefonla sipariş verdim.eşimi ikna edip tableti kullandırdım ve o gece sanki ilk evlendiğimiz zamanlardaki gibi saatlerce süren bir gecemiz oldu.Çok teşekkür ediyoruz

Bir cevap yazın