HETEROSEXÜELLİK NEDİR? Bİ SEXÜELLERDEN FARKI NELERDİR?

Heteroseksüellik Nedir ?

Karşı cinse karşı beslenilen duygusal anlar romantizm aşk veya sadece cinsellik barındıran ilişkiler bütününe Heteroseksüellik denir. Heteroseksüellik genellikle hayvan ilişkilerinde de tanımlanarak kullanılır. Heteroseksüellikten anladığımız üzere kaba tabirle hayvan gibi sex.
Heteroseksüel Kime kimlere Denir ?

Heteroseksüel kelimesi bir kadınını seven erkek için kullanılırken aynı zamanda bir erkeğini seven kadın için kullanılır. Heteroseksüel kavramı Homoseksüel kavramına karşıt olarak zıt olarak doğmuştur. Eşcinselliğe karşı olarak karşıcinse duyulan aşkı veya sadece sex arzusunu belirtir. Heteroseksüel bir erkek Gay olamaz ilgi alanında sadece kadınlar vardır. Bununla beraber Heteroseksüel bir kadın lez bir ilişkiye girmez bundan zevk almaz tabi özgürdür bunu yapabilir ama bundan sonra kendisine Heteroseksüel diyemez. O artık bisexüel ya da Lez olmuştur.

Heteroseksüel Kişi Özellikleri

Normal karşı cinse duyulan aşkın ötesinde bunda sex daha istekli ve daha hayvanidir. Hetero bir erkek kadını tahrik eder çünkü erkeksidir ve sert erkeği oynar . Hetero bir kadın ise bunun tam tersidir.Yani hetero bir kadın erkekten hoşlanır ondan zevk alır ondan tahrik olur. Ve her zaman erkeğe karşı daha narin nazik olandır baskın olan erkektir…

Bir cevap yazın