İKİZLER BURCUNU YATAKTA ETKİLEMENİN YOLU

Estrogenolit Hap
İkizlerin yatağına giden yol zekâdan geçer. Bu yüzden onu etkilemek ve daima ilgisini üzerinizde kılmak istiyorsanız mutlaka zekânızı öne çıkarmalısınız. Bu durum hemen gözünüzü korkutmasın, aklınızdan geçen farklı fantezileri dinlemek onların en hoşlandıkları şeydir.
Aklın hayal edeceği bir şey yapmak o kadar da imkânsız değil…
Bu burca sahip insanlara, kollarından ve omuz bölgelerinden yapılacak birkaç hareket onlar için uyarı niteliğinde olacaktır. Hafif öpücükler, dokunuşlar ve parmak ucunuzla yapacağınız birkaç hareket, onları harekete geçirecek mesajı verecektir.
Entelektüel İkizler erkeği cinselliği yaşarken de iletişim kurmak ister. Yatakta onunla konuşmanız, heyecanlanmasını ve tahrik olmasını sağlar. Onun ilgilendiği hobiler ile ilgilenip, fikirlerinizi açıkça söylemeniz sizin için artıdır. Sözleriniz ve zekanız baştan çıkarıcı olmalıdır. Özgürlüğüne düşkün bu erkek kıskanç ve sulu gözlü kadınlardan, arkasına bakmadan kaçar.
İkizler burcu erkeğin, ellerine yapılacak küçük dokunuşlar, özellikle avuç içine ve parmak uçlarına yapılan hareketlerle anında uyarılacaktır.
Canlı, sevimli, eğlenceli İkizler kadını ise yatakta kendisine oyun arkadaşı arar desek yanlış söylemiş olmayız. Cinselliği eğlenceli bir aktivite olarak gören bu kadını sürprizlerinizle şaşırtmalısınız. Sohbet edebildiği erkek onun için çekicidir. Sıkıcı ve sürekli aynı şekilde ilerleyen ilişkiler onun için çekilmezdir. İkizler erkeği gibi İkizler kadını da kıskanç, sahiplenici, sürekli sorgulayan partnerlerden uzak dururlar.
İkizler burcu kadını ellerinin öpülmesinden oldukça hoşlanır. Centilmenliğin de en güzel ifadesi bu hareketle, kendinize dair güzel bir izlenim verirken, onun libidosunu da harekete geçirmeniz an meselesi.
İki cinsi de harekete geçirecek hareket ise kollarından yukarıya doğru kondurulan öpücükler olacaktır. Parmak uçlarından başlayarak ve omuzlarına doğru yapacağınız bu hareketle onun kalbini ve libidosunu ele geçireceğinize hiç şüphe yok.
Estrogenolit Damla

Bir cevap yazın