İYİ BİR SEKS NASIL OLMALIDIR ?

Estrogenolit Tablet

Kadın ve erkek arasında farklılıklar olduğunu biliyoruz. Bu farklılıklar cinsellikte de karşımıza çıkıyor. Bunun nedeni iki cinsin hormon yapısındaki farklılık veya çocukluktan edindikleri alışkanlıklar, şartlanmalardır. Ama nedeni ne olursa olsun, her iki tarafın da arzularını dengelemek, birlikte en iyi cinsel ilişkiyi yaşamak mümkündür. Ama şunu bilmeliyiz çiftlerimiz ne ister beklentileri vardır.

Benim için en iyi seks aslında yatağa beraberce girdiğimiz an değil, bundan saatlerce önce başlayan ön dokunuşlar ve ön sevişme anlarıdır. İşten eve geldiğinizde mutlu heyecanlı bir şekilde ki ruh durumuzla sinirli durumunuz tabi ki de farklılık gösterir bu durum eşiniz de aynı ruh hali içindeyse, bütün gece dikkatiniz birbirinizin üzerinde yoğunlaşır ise her şey çok daha güzel ve heyecanlı olur.

Estrogenolit Damla

Başlarda gözlerini bir an olsun eşinizin üzerinden ayırmaması en etkileyen durum olabilir. Yemek yerken, televizyon seyrederken, masayı toplarken bile devamlı olarak gözlediğini hissetmek bir kadına ne kadar mutluluk verir düşünebiliyor musunuz? Partnerinize baktığınız zaman ne kadar farklı olduğunu ve sizi ne kadar arzuyla istediğini hissetmek kadar güzel bir şey yoktur, bence bu durumu gördüğünüzde sizin de partnerinize karşı arzularınız canlanır. Yataktaki ilişkiyi güzelleştirecek bir başka şey, deli gibi arzudan çıldırarak kendimizi yatağa atmaktansa yavaş ve gevşek hareket ederek birbirimize ümit verip, geri çekilmek sonra gene davetkar olmaktır.

Cinsel arzularımız böyle olayların sonucunda o kadar çok yükselir ki, artık yatağa yatıp sevişmekten onu okşamaktan başka bir şey düşünülemez. Birde çiftlerin unutmaması gereken bir durum vardır. İlişki bittikten sonra da bir müddet birbirimizi okşamaktan, sarılmaktan ve öpüşmekten kaçınmamalıyız. Bir ilişkiyi oldubitti durumuna getirmek yerine ilişkinizi yıpratmadan karşılıklı istekler ve arzular sonucunda her ilişkiden iki tarafında mutlu çıkması en güzel durumdur. Kadın ve erkek arasında farklılıklar olduğunu biliyoruz.

Estrogenolit Damla

Bir cevap yazın