Kadınlar regl döneminde ne istiyor?”

Regl döneminde ruh hali değişikliğine ister istemez giren kadınların sinirlilik hali, değişen duygu durumları, tatlı krizleri ve karın ağrıları halk diline inmiş birer gerçek.
İşin özü; hemen hemen her kadının regl döneminde olduğundan farklı bir hale dönüşebildiği yalan değil.

“Kadınlar regl döneminde ne istiyor?” diye düşünen erkekler, sizden gelen soruları cevaplıyoruz…

Kadının regl dönemindeki tatlı krizine karşı hazırlıklı mısın?

Ağırlıklı olarak çikolata tüketmek isteyen kadınların regl döneminde tatlıya olan düşkünlükleri hormonel sebeplerden. Bu yüzden kalori hesabı gibi gereksiz bir detaydan bahsetmek veya imada bulunmak bir erkeğin yapabileceği en büyük hata denebilir.

Kadın ruhundan anlayan erkeklerin elinde çikolata ile gelmesi gönülleri feth etmek için şahane bir adım.

Anlamıyorsan da anlamış gibi yapamaz mısın?

Standart ruh hali sakin bir kadın bile karmaşık tavırlar sergiliyorsa, regl dönemi öncesinde yani PMS döneminde olabilir. ‘Senin neyin var?’ sorusunu sorma cesareti gösteren hemen her erkeğin alacağı cevap en iyi ihtimalle; ‘Ne gibiii!!!.’ olacaktır.

O an sinirlendiği şeyi, tepki gösterdiği durumu veya beklentilerini anlamaya çalışmak harika, ancak anlayamadığında olduğu hali ile bırakmak akıllıca olacaktır. Unutmamak gerekiyor ki %70’i gerçek 

Şaşırtıcı ama gerçek, SEKS mevzusu

Erkekler için her zaman cazip olmayan, kimi erkek için kabul edilebilir olmayan, hatta bazı erkekler için tek ‘dur’ zamanı olan regl döneminde seks yapmak kadınlar için hem çok cazip hem çok keyifli.

Kadının regl döneminde cinsel olarak aktif oluşu çoğu erkek için şaşırtıcıdır. Regl döneminde seks yapmak istemeyen erkekler sarılmak, öpüşmek, dokunmak ve koklamak gibi cinsel temasın devamını sağlayacak yolları tercih edebilirler.

Duygusallığın dozu yönetilebilir

Gözünde yaşlar, elinde mendiller, pijamaları ile evde dolaşan bir kadına ihtiyacı olanı vermek için romantik aşk filmleri genellikle iyi bir çıkış noktasıdır. Akşamüstü evde sarılarak izlenecek duygusal bir aşk filmi, ılık bir süt ve çikolata parçalı ılık kurabiyenin sakinleştiremeyeceği kadın yok.

Karmaşık ve zor gibi görünen regl dönemini kadın için yenilenme ve sevildiğini hissetme dönemine çevirebilen erkekler tam olarak kadınların deliler gibi aşık olduğu erkekler.

Hem kadınlar hem de erkekler için en sevilen ve en tahrik edici olan cinsel uyarılma yöntemlerinden biri olan oral seks konusunda erkeklerin gerçekten ne düşündüğünü merak ediyor musunuz? Erkekler oral seks yapmayı mı daha çok seviyor yapılmasını mı desek, tahmininiz ne olurdu?
Erkekler oral seks yapmayı seviyor mu? Erkekler kendilerine yapılan oral seks hakkında ne düşünüyor diye merak edenler için bir anket yaptık…
Bakalım sonuçlar sizi şaşırtacak mı 

Bir cevap yazın