KADINLARIN SEKS KORKULARI

Estrogenolit Tablet

Çok fazla ağrı olması
Kadınların en büyük ve en sık rastlanan seks korkusu; dayanılmaz ağrılar olacağı beklentisidir. Bu durum aslında psikolojik. Bunu bir korku, fobi haline getirseniz vajinal kasların kasılmasıyla kötü ve acı verici bir hal alırsınız.

Çirkin görünmek
Yatakta çirkin görüneceklerini düşünmek kadınların seksten soğutuyor. Dış görünüşlerine oldukça fazla önem veren kadınlar, parterine çirkin görünme korkusuyla seksten korkuyorlar. “Fazla kilolarımı görünce ne düşünecek”, “Acaba iç çamaşırımı beğenir mi?” gibi sorular kadınları seksten uzaklaştırıyor.

Mükemmel olma baskısı
Kadınlar yatakta mükemmel olma baskısını üzerlerinden fazlasıyla hissediyorlar. Parterleriyle gerçekleştireceği cinsel ilişkide, performans sırasında tatmin edemeyeceği ve hayal kırıklığına uğratacağı korkusunu yaşıyorlar. Bu gereksiz korku ve baskı çiftlerin seks hayatını olumsuz etkiliyor.

Estrogenolit Damla

Ya bir şeyler ters giderse?
Hamile kalma ve bazı hastalıklara yakalanma korkusu kadınların zihnini meşgul eden seks korkuları arasında yer alıyor. Bu düşünceler kadını endişelendirdiği için sekten korkuyor.

Ya bu geceden sonra beni bırakırsa?
İster inanın ister inanmayın ama çoğu kadının yatakta mükemmel olmaktan bile daha fazla korktukları bir an varsa o da “seks sonrasında ya erkek arkadaşım beni terk ederse?” düşüncesi. Evet, terkedilmek kadınların seksten korkmaları için yeterli ve geçerli sebepleri arasında yer alıyor.

Erken boşalma
Seks sırasında erkeklere göre kadınların doruğa ulaşması biraz daha uzun sürebilir. Kadınların ise en büyük seks korkusu; henüz zevke ulaşmamışken erkek arkadaşının boşalması.

Estrogenolit Parfüm

Bir cevap yazın