KÜÇÜK PENİS BOYUNA SAHİP OLANLAR İÇİN SEKS POZİSYONLARI

https://i.hizliresim.com/aGPgzd.jpg
Köpek stili sizin için ve erkek arkadaşınız için çok verimli bir pozisyondur. Birleşme derindir ve iki kişi de zevk alır.
Av köpeği
Köpek stiline benzeyen bu pozisyonda sırtınıza kavis verirsiniz. Bu pozisyonun iyi yanı, sevgiliniz, hem cinsel ilişkinize devam edebilir hem de göğüslerinize ulaşabilir olmasıdır.
Fan
Bu pozisyonda erkek arkanıza geçer ve siz eğilirken birleşme olur. Hareketi erkek kontrol eder ve klitorisiniz ve göğüslerinizle de ilgilenebilir.
Sihirli tepe
Köpek stilindeki gibi duruken altınıza yastıklardan bir dağ yapın ve bu yastıkların üzerine karın bölgeniz denk gelsin. Daha sıkı bir his için, erkeğiniz içinize girerken bacaklarınızı sıkın.
Ters kovboy
Erkeğin sırt üstü uzandığı ve kadının onun kucağına ters oturduğu bu pozisyonda pelvisinizi kullanarak ileri geri hareket edebilir ve yoğun bir klitoral uyarılma yaşayabilirsiniz. Bu da orgazma ulaşmanıza yardımcı olur.
Kıvrılmış melek
Buna seksi kaşık da denilebilir.
Sevgilinizle uzanın ve o size arkadan sarılsın. Dizlerinizi göğsünüze çekin ve bu şekilde erkek arkadaşınız içinize girsin. Bu pozisyon hem sevgi dolu hem de keyiflidir.
Nirvana
Misyoner pozisyonu biraz değiştiren bu pozisyonda kadın sırt üstü uzanır ve erkek onun üzerine uzanır. Kadın bacaklarını sıkıca kapar ve erkek ile birleşme kadının bacakları kapalıyken gerçekleşir. Sürtünme bu pozisyonda daha fazladır.
Ayrık bambu
Bu pozisyon için sırt üstü uzanın ve bir bacağınızı kaldırın. Erkek bacağınızın üzerine oturmalı ve tek bacağını sizinkinin üzerinden atmalı. Bu şekilde ilişkiye girmek çok keyiflidir çünkü temas maksimumdadır.
Kelebek
Küçük penisli bir erkeğiniz varsa doğru açı önemlidir. Sırt üstü bir masaya uzanarak kalçalarınızı yukarı kaldırın. Erkeğiniz bacaklarınızı omuzlarına koysun ve size destek olsun. Bu şekilde ilişkiye girmek, G noktanıza kolay ulaşmasını sağlar.
Kartal
Sırt üstü uzanın ve bacaklarınızı iki yana açın. Siz böyle dururken erkeğiniz içinize girsin. Bu pozisyon, derinliğin maksimumda olmasını sağlar.
Çapraz bacak
Yine kartal pozisyonundaki şekli alın ama bacaklarınızı çapraz yapın. Sevgiliniz bu şekilde içinize girsin. Farkı hissedeceksiniz.
Şezlong
Bu pozisyonun iyi yanı derinliktir.
Erkeğiniz sırtını bir yere yaslayarak uzansın, siz bir yastığın üzerinde sırt üstü uzanın ama yüzleriniz birbirlerine baksın. Bacaklarınızı onun omuzlarına koyun. Bu pozisyonda derinliği kendiniz belirleyebilirsiniz.
Salyangoz
Sırt üstü uzanın ve dizlerinizi göğüslerinize doğru çekin. Erkeğiniz içinize girerken omuzunuzun iki yanındaki ellerinden destek alsın.
Estrogenolit Parfüm

Bir cevap yazın