MENİNİN KADINLARDA ÜZERİNDEKİ ETKİSİ

Estrogenolit Hap
Cinsel ilişki sırasında erkekler tarafından salgılanan sıvıların kadınlar üzerinde ilginç bir etkisi ortaya çıktı.
Erkeğin cinsel ilişki sırasında salgıladığı sıvılar meni ve mezi olamak üzere iki sınıfa ayrılıyor.
Meni;
Boşalma sırasında penisten çıkan koyu kıvamlı sıvıya meni adı verilir. Meni (semen) içeriğinde pek çok farklı madde içerir. Sperm hücreleri de bu içeriğe dahildir.
Mezi;
Erkeklerin cinsel uyarılma sırasında salgıladığı, penis ucundan gelen kaygan ve renksiz sıvıya mezi adı verilir. Halk arasında zevk suyu olarak bilinir.
239 kadın üzerinde yapılan araştırmada prezervatif kullanmadan cinsel ilişkiye giren bu kadınlardan ilişki sonrasında Beck Depresyon Ölçeği olarak bilinen geniş kapsamlı bir formu doldurmaları istendi.
Estrogenolit Damla ve Estrogenolit Hap
İlişki sırasında prezervatif kullanan kadınların doldurduğu formlarla kıyaslandığında 239 kadının çok daha az depresyon belirtisi gösterdiği ortaya çıktı.
Meni kadınlarda antideprasan etkisi yaratıyormuş!
Özellikle 50 yaş üzerindeki kadınlarda menapozun negatif etkilerinin görünmesiyle birlikte cinsel bir hastalığınızın olduğunu düşünmüyorsanız uzmanlar kondom kullanmadan ilişkiye girmenin modunuzu yükselteceğini belirtiyorlar.
Sperm güçlü bir moral yükselticidir, potansiyel olarak da bağımlılık yaratan bir maddedir. spermin kadına sağladığı moral yükseltici etki içindeki kimyasallar aracılığı ile gerçekleşmektedir ki bunlardan bazıları östrojen, luteinizan hormon, prostaglandinler ve testosterondur. bu kimyasallar vajina duvarından emildiğinde moral yükseltici etkisi ortaya çıkar. bilimsel araştırmalar prezervatif kullanmayan çiftlerin kadın tarafının daha az depresif tablo sergilediğini ortaya çıkarmıştır. ama bu etki güvenli seks yapmayın demek değildir tabi ki..
Sperm; vajina duvarlarından emildiğinde kadınlar için moral yükseltici etkisi bilimsel olarak kanıtlanmış olan, dünyanın en değerli mücevherlerinden daha değerli, havyardan bile özel -capcanlı, kıpır kıpır, yerinde duramayan- varlık.
Estrogenolit Hap

Bir cevap yazın