MÜKKEMMEL BİR ÖPÜŞME İÇİN TAVSİYELER

Estrogenolit Tablet
Ağırdan alın

Unutmayın; dilinizi partnerinizin ağzına daldırmak ve delirmiş bir çamaşır makinesi gibi ağzının içinde döndürmek pek de iyi bir taktik değildir. Bunun yerine, partnerinizi dudaklarından nazikçe öperek işe başlayın. Daha sonra dilinizi yavaşça karşınızdaki kişinin ağzının içine doğru kaydırın ve kendi dilinizle onun dilini nazikçe birbirine sürtün. Ayrıca yumuşak ve minik öpücüklerden hoşlanan bir partneriniz varsa; ”Partnerinizin dudağının her noktasına küçük ve hafif öpücükler kondurun. Dudaklarının kenarlarını öpün, dudaklarının üstünü ve altını öpün…’’ Bu taktik, ikinizin de tahrik olmasını ve daha yoğun öpüşmek istemesini sağlayacaktır.


Fiziksel olun 

İyi bir öpücüğün sırrı sadece diller ve dudaklar değildir. İyi bir öpüşme için çok daha fazla beceri gerekir. İsterseniz duruşla başlayalım. Doğal olarak, bedenleriniz birbirine son derece yakın olacaktır. Ama başlangıç olarak, eğer partnerinizin sizi gerçekten istemesini sağlamak istiyorsanız, vücudunuzun tamamen birbirine değmediğinden emin olun. Daha sonra, işler kızışmaya başlayınca vücudunuzu partnerinizin vücuduna sıkıca bastırın. Öpüşürken ses çıkarmak da öpücüğü alevlendiren bir taktiktir. Dudaklarınız birbirine temas halindeyken çıkaracağınız küçük bir inilti işe erotizm katacaktır. Çünkü bu sırada çıkan titreşim size ve partnerinize başka bir odaklanma noktası daha verecektir; ses.
Elleri de unutmamak lazım! Eller, sıradan bir öpücüğü mükemmel bir öpücüğe çevirebilecek güce sahiptirler. Partnerinizin vücudunu nazikçe okşayın. Sırtını, yüzünü, saçlarını, bacaklarını, poposunu… Neresi size uygunsa.

Kendine güvenin 

Kendine güvenen kişi her zaman en iyi öpücükleri verir. Rahatlayın ve öpüşmenin eğlenceli bir şey olduğunu aklınızdan çıkarmayın! Taze bir nefes sizin daha rahat ve kendinize güvenli olmanızı sağlayacaktır, bu nedenle yanınızda daima naneli sakız bulundurmakta fayda var.

 
Estrogenolit Damla
Tutkulu olun

Eğer sıkılgan öpücükler verirseniz o öpücük asla iyi olmaz! Ama en önemlisi, iyi öpüştüğünüze inanın. Bu, sizin normal öpüşmenizden bile daha iyi öpüşmenizi sağlayacaktır. Unutmayın, sizi öpen insan sizin seksi olduğunuzu düşündüğü için sizi öpüyor. Evet, siz seksi bir kadınsınız ve buna alışsanız iyi edersiniz!

 Karıştırın

Monoton bir ritimde ilerleyen öpücük bir süre sonra sıkıcı olmaya başlar. Eğer iyi öpüşmek istiyorsanız, öpücüğünüzü tek tip değil karışık bir şekilde vermelisiniz.Yaratıcı olun. Partnerinizin alt dudağını nazikçe ısırın ve üst dudağını emin. Sonra kulaklarına doğru çıkın ve kulak memesini önce emin sonra hafifçe ısırın. Boynundan aşağı doğru yumuşak öpücüklerle devam edin ve sonra tekrar dudaklarına dönün. Alt dudağını hafifçe ısırın ve dilinizin dudaklarının çevresinde gezdirin. Eğer kendinizi seksi hissediyorsanız partnerinizle ”yüzsel seks” yapabilirsiniz. Bu, ağzınızla, seks sırasında yaptığınız hareketleri yapmak demektir. Partnerinizin dudaklarının etrafında dilinizi gezdirin ve daha sonra dilinizi ağzının içine sokup çıkarın. Kulağa aptalca gelebilir ama yaparken son derece hoşunuza gidecek.

Partnerinizi dinleyin

Öpüştüğünüz partnerinizle aynı frekansta olmayı unutmayın. Tıpkı sekste olduğu gibi, öpüşmede de herkes farklı şeylerden tahrik olur. Bazıları yumuşak öpücüklerden, bazıları ise tutkulu Fransız öpücüğünden hoşlanır. Bu nedenle size önerimiz, partnerinizi dinleyin ve onun vücuduyla neler yaptığına dikkat edin. Zaten kısa süre sonra partnerinizin nasıl öpüşmelerden tahrik olduğunu keşfedeceksinizdir.

Estrogenolit Damla

Bir cevap yazın