MUTLU SON MASAJI NEDİR ?

https://i.hizliresim.com/aGPgzd.jpg
Uzman bir masör ve masözün tam anlamıyla bedensel ve psikolojik rahatlama (relax) sağlama amacı ile cinsel organı masaj sonunda el ile uyarıp erkek veya kadını boşaltmasına mutlu son masajı denir.

Mutlu son masajı nerelerde yapılır?

Ülkemizde maalesef masaj salonu olarak lanse edilen mekanlarda masaj konusunda yeterince bilimsel bilgisi olmayan kadınlar tarafından ücret karşılığı erkeklere yapılıyor.Yani masaj fuhuşa maske olarak kullanılıyor.
Oysa Uzakdoğu başta olmak üzere (Tayland,Singapur,Bali,Filipinler,Çin ) tüm dünyada masajı mutlu son ile bitirmeyi fuhuş odaklı yapmayan saygın SPA ve masaj salonları bulunmakta.Bu tür kaliteli yerlerde masajın mistik ve bilimsel felsefesine göre hareket ediliyor,masaj bir tür seks malzemesi haline getirilmiyor.
Ayrıca hem kadın hem de erkekler mutlu son masajı yaptırabiliyorlar.

Çiftler birlikte mutlu son masajı yaptırabilirler mi?

Elbette yaptırabilirler! Kadın masöre,erkek masöze yan yana yatarak masaj yaptırıp rahatlayabilirler.Aslında bu tür bir masaj,farklı tenlerle temas etme fantezisi olan çiftler için en güvenilir ve sorunsuz yöntemlerden birisidir de.

Mutlu son masajına cinsel ilişki ve oral seks dahil mi?

Hayır dahil değil.Mutlu son masajı sadece el ve masaj yağları kullanılarak masaj hizmeti alan insanı rahatlatmayı amaçlar.Bir uyarı daha; Mutlu son masajı yapan saygın masaj salonlarında ilişki ve /veya oral seks teklif etmemelisiniz.

Ülkemizde yurtdışındaki gibi kaliteli mutlu son masajı hizmeti sunan yerler var mı?

Maalesef yok…Bu alanda faaliyet gösteren çoğu masaj salonu erkeklere yönelik ve seks odaklı mekanlar.Ancak çiftlere ve kadınlara evlerinde profesyonel masaj hizmeti veren güvenilir masörler bulunmakta.

Estrogenolit Damla

Bir cevap yazın