OĞLAK BURCUNU YATAKTA ETKİLEMENİN YOLU

Estrogenolit Tablet

Ciddi ve yapıcı Oğlaklar, cinselliklerinde de sakinliği severler. Onları baştan çıkarabilmek için küçük öpücüklerle başlayıp, sırasıyla ve düzenli hareket etmek gerekir. Planlı bir cinsel hayat onun için yeterlidir. Rutininin bozulmasından hiç hoşlanmayan Oğlakları, zekânızla etkilemek hiç de zor değil.

Toprak grubunun, inatçı erkekleri seksi oldukça yoğun yaşar. Fakat geleneklere ve kurallara oldukça önem vermesi yatakta kontrollü davranmasına neden olur. Ayakları yere sağlam basan Oğlak erkeğini bir kadının peşinden koşarken görmek zor. Karmaşık aşk oyunları yerine işaretlerle hareket edip doğru yolu bulmak sizin için daha faydalı olacaktır. Bu sayede onlar için hem sakin, hem de yapıcı bir yol izlemiş olacaksınız.

Estrogenolit Azdırıcı

Otoriter, hırslı ve çalışkan Oğlak kadını cinsel hayatında da onu rahat ettirecek bir erkek arayışı içindedir. Dışarıdaki eğlence hayatındansa, ev partilerini tercih eden Oğlak kadınını etkilemek için onun hayatına biraz renk getirmeniz gerekmektedir. Çalışma hayatının stresine kendini kaptıran bu kadınlar, evde eğlenceli bir partner isterler. Yatakta baskın rolü oynamaktan hoşlanan Oğlak kadınının sizi yönlendirmesine izin verin. Ani sürprizler yerine, programlı bir ilişki sizi mutluluğa götürecektir.

Yaşadığınız her duygusal bağda depremler yarattığınızı biliyor muydunuz?

Oğlak burcunu harekete geçirmek için dizlerinden başlayın. Yüksek bir seksüel enerjiye sahip Oğlak burcunu bu bölgeden yapacağınız çeşitli hareketlerle canlandırabilirsiniz. Dizinin etrafına yapacağınız küçük öpücükler, okşayışlar etkili olacaktır.

Oğlak burcunun iki cinsi de seksüel açıdan belinden başlayarak hassas olduğu bölgeye- dizlerine- doğru yapacağınız hareketlerden oldukça etkilenecektir. Parmak uçlarınızla adım adım küçük oyunlar yaparak ilerleyin. Bacaklarının arkasından yavaşça inerek heyecanını ve istekliliğini arttırın. Oğlak burcunun geri dönüşü muhteşem olacaktır.

https://i.hizliresim.com/aGPgzd.jpg

 

 

Bir cevap yazın