Regl döneminde erkeklerin yapması gerekenler

Estrogenolit Damla

Regl olduğunu yüzüne vurmayın!
Erkeklerin genelinde tartışma esnasında “sen adet dönemindesin bu yüzden yine tırlattın” demek gibi bir yanılgı var. Bunu asla ama asla yapmayın. Bu cümle tartışmayı alevlendirmekten başka hiç bir işe yaramaz. Karşınızdaki kadın zaten içinden bir yığın hormon saldırısına maruz kalırken onu daha fazla ateşe atmayın. Sakin olmaya çalışın. Eğer hayatınızdaki kadını seviyorsanız onun bu ani değişimlerini kabullenmeye, tartışma esnasından alttan almaya çalışmanız gerekli.

Kötü sürprizlerden kaçının
Kadınlar adet dönemlerinde çok hassas ve duygusal olabilecekleri için sürpriz yapmaktan kaçının. Büyük haberleri adet bitiminde verin. Fakat çiçekler, küçük hediyeler vermenizde sakınca yok. Bunlar hoş sürprizlerdir ve bu dönemde kadınların çok daha fazla hoşlarına gidecektir. Unutmayın “Bu akşam arkadaşlar eve maç izlemeye geliyor” demek kötü bir sürprizdir.

Sosyal aktiviteleri azaltın
Bu dönemde kadınlar içlerine döner, kalabalıklara karışmaktan kaçınırlar. Bu sebeple onunla yalnız olmaya gayret edin. Kadın zaten kendi kendisine katlanmakta zorluk çekerken bir de onu başkalarıyla muhatap etmeyin.

Yemek yerken ona eşlik edin
Bu dönemde kadınlar çok yemeğe eğilimdir. Ona “çok yiyorsu”n demektense siz de onun gibi çok yiyin. Sizin de yemeniz onu rahatlatacaktır. Büyük boy pizza söyleyin ve son dilimi ona ayırın. Mutlu olacaktır.

Daha anlayışlı ve şefkatli olun
Bu dönemde kadınlara anlayış ve şefkat göstermek oldukça iyi sonuç verir. Kadınlar bu dönemde daha çok sevgiye ihtiyaç duyarlar. Onları biraz şımartmanız ilişkinizi güçlendirir ve bu dönemi kazasız belasız atlatmanızı sağlar.

İltifat edin
Kadınlar bu dönemlerde ne giyseler emin olamazlar. Bu sebeple onlara iltifat edin. Güzel olduklarını söyleyin. Kıyafet seçimlerinde onu eleştirmeyin. Bırakın istediği gibi giyinsin ve sizin iltifatınızla giydiği şeyden mutlu olsun. Muhtemelen uyumsuz renkler seçecektir ama ne önemi var bir iki gün onun o haliyle de sevebilirsiniz.
Estrogenolit Parfüm

Bir cevap yazın