SEKS İÇİN SİHİRLİ ÖNERİLER

Estrogenolit Parfüm
Seks hayatınızda romantik ve çılgın önerilerle cinsel yaşamınızı çok daha hareketli bir hale getirmeye ne dersiniz?
1. Dışarı çıktığınızda iç çamaşırı giymeyin ve bunu onun kulağına fısıldayın, bir an önce eve gitmek için can atacağına eminiz.
2. Yatak odasının sınırlarını aşmaya istekli olun; salondaki kanepede, halının ya da masanın üzerinde sevişin.
3. Sıcak sürprizler hazırlayın. Örneğin doğum gününde ona yapmak istediklerinizi yazın ve kartonları evin her bir köşesine saklayın. Onları buldukça sizinle birlikte olmak için çıldıracaktır.
4. Denemek istediğiniz pozisyonları küçük kağıt parçalarına yazın ve çekiliş yapın.
5. Birlikte banyo yapmanın keyfine varın, küveti hoş kokulu yağlarla ve kokularla doldurup içine atlayın.
6. Ellerinizi omurgası üzerinde dolaştırın. Parmaklarınızla kasıklarına dokunun. Sonra onun sizin vücudunuz üzerinde gezinmesine izin verin. Vücutlarınızın zevk noktalarını keşfetmek, ikinizin bir sırrı paylaşması gibidir.
7. Partnerinizle peş peşe nefes alıp vermek, heyecan seviyenizin aynı oranda artmasına yardımcı olur. Nefes alıp verişlerinizi senkronize hale getirin.
8. Giyinip soyunurken sizi izlemesini sağlayın. İnanın, sadece seyretmek bile erkelerin aklını başından alır.
9. Sevgilinizin göğüs uçlarına dokunmayı ihmal etmeyin. Vücutlarındaki bu bölge çok hassastır ve dokunulması pek çok erkeği tahrik eder.
10. En sevdiğiniz koku ve tatlarla, kendinize en çok yakıştırdığınız giysilerle, sizi en mutlu hissettiren şarkılarla kendinizi motive edin. Yaptıklarınızın, üzerinizdeki etkisine ve bu şekilde kendinizi ne kadar çekici hissedeceğinize inanamayacaksınız.
11. Seksi fanteziler yaratmakta erkeklerin üstüne yoktur. Erkekler bir yana kadınların da fantezileri var. Bu nedenle bu fantezileri paylaşmanız sevgiliniz için mutluluk verici olacaktır.
12.Vücudunuzu ne kadar iyi tanırsanız,kendinizle o kadar barışık olursunuz.Gizli zevk bölgelerinizi keşfederek sevgilinizle paylaşmanız aşkınızı mutlu ve iletişime açık bir ilişki yapacaktır.
Estrogenolit Tablet

Bir cevap yazın