SERT SEKSİN PÜF NOKTALARI

Estrogenolit Hap
Sert seksin püf noktaları
Sert seks seven kadın ve erkekler için aşılması gereken iki teme sorun vardır;Birincisi,partnerin (eş veya sevgili) sert sekse hazır olmaması veya istememesi.İkincisi ise,sert seks ile saygı arasındaki ince çizginin geçilmesi ve partnerin kalbinin kırılmasıdır.
Bu yazımda,sert seks ne demek?Sert ve vahşi sevişme ile kabalık arasındaki fark ne ? Sert seks nedir,nasıl yapılır? sorularının yanıtlarını vereceğim.Konun sonunda ise sert seks için en iyi sevişme pozisyonlarını resimli olarak açıklayacağım.Hazırsanız başlayalım;
İnsanlar neden sert seks sever?
Aslında bu sorunun cevabı oldukça basit! Kadınlar ve erkekler genlerinde bulunan hayvani iç güdüleri doyurmak ister.Erkekler bu iç güdülerini aktif olan taraf olarak doyururken,kadınlar edilgen yani pasif olarak doyurur.Örneğin kadın bu dürtülerini erkek tarafından;Zorlanma,gasp edilme,değersizleştirilme,sert davranılmaya maruz kalarak doyurmak eğilimindedir.
Kadınlar her zaman sert seksten ve maço erkekten zevk alır mı?
Estrogenolit Damla ve Estrogenolit Hap
Sert seks konusunda yaşanılan sıkıntıların en önemli nedeni bu sorunun cevabıdır…Erkekler,anlamsız bir şekilde bu duygusuz sevişme modelini cinselliğin her alanında uygulamak isterler.Oysa kadın için aşk,sevgi,romantizm,duygusallık ön plandadır.Sadece bazı zamanlarda ,ihtiyaç duyduğu anlarda sert seks ister.İstemediği anlarda bir kadını sert sekse zorlamak veya onunla zorla sert seks yapmak,ruhunu incitir,kalbini kırar.
Bir kadının sert seks istediği nasıl anlaşılır?
Sağlıklı iletişim kuran evli çiftler veya sevgililerde ,kadın zevk anında eşine sert istediğini açıkça söyler.Ama böyle bir iletişim ortamı olmayan evliliklerde kadın çok doğal olan bu isteğinden utanır,hatta suçluluk duyar ve söyleyemez.Eğer kız arkadaşınız veya eşiniz size hiç sert seks istediğini söylemedi ise veya hiç sert sevişme deneyiminiz olmadıysa,onu cesaretlendirmeniz yararlı olabilir.
Kadınlar en çok orgazma yaklaştıkları anlarda ve aşırı tahrik oldukları zamanlarda sert seks isterler.Bu isteklerini anlatan şu belirtilere dikkat edin;Zevkten çığlık atmaya başlaması,daha hızlanmanızı istemesi,sevmediği halde sırf siz seviyorsunuz diye siz teklifte bulunmadan arkasını dönüp anal seks istemesi,argo ve küfürlü konuşmaya başlaması,3.kadın veya erkek fantezisi kurması,sizi maço ve kaba gösterecek tahrik edici cümleler kurması (örneğin;’’tam bir hayvansın’’ cümlesi).
Kadından kadına değişen farklı sert seks arzusu belirtileri de bulunmakta ama en yaygın olanlar bu şekilde özetlenebilir.
Estrogenolit Hap

Bir cevap yazın