Sperm Yutmak Zararlımıdır ?

https://i.hizliresim.com/aGPgzd.jpg
Öncellikle sperm yutmak hiç bir sıkıntı yaratmayacağını söylemek isteriz. Tabi bu tavsiye ediyoruz anlamına gelmemektedir. Enerji bakımından zengin olan sperm, aynı zaman da cilde de faydası vardır.
Birçok kadının en çok merak ettiği konulardan biri de sperm yutmak zararlı olup olmadığı. Günümüzde artık cinselliğin sadece bebek sahibi olmak için değil, daha fazla heyecan ve zevk alması önemli hale gelmiştir. İş böyle olunca da çiftler ilişkide daha önceden izlediği 18+ videolardan etkilenerek oral ilişki yapmak/ yaptırmak istiyor. Hatta bazı erkekler kadınların hoşuna gitmese de bunu yapmaları için eşlerini zorluyorlar. Hatta tükürmemelerini onu yutmalarını bile istiyorlar.
Sperm erkeklerin soylarını sürdüreceği üreme hücresine verilen isimdir.
Erkeklerde ergenlik döneminde vücutta üretilmeye başlar. Başı ve kuyruğu olan spermin içinde DNA bulunur ve cinsel ilişki sırasında 150 ila 200 milyon arasında sperm dışarı çıkar.
Spermin içinde ise aminoasit, sitrat,enzim, flavin, fruktoz, protein ve vitaminler bulunmaktadır. Tamamen doğal olan bu sıvı hiçbir zararlı madde barındırmaz. Kısacası sperm yutmak kadına zarar vermeyeceği gibi yutulsa dahi mide asitleri tarafından etkisini kaybeder.
Bilmeyenler için söyleyelim sperm yutmakla hamile kalınmaz .

Ama yinede zararlı olmasa da spermin yutulması önerilmemektedir.
Spermin tadını merak edenler için söyleyelim ekşimsi, tuzlu ya da acı bir tadı vardır. Edindiğimiz bilgilere göre 18+ videolarda görülen sahnelerdeki gibi spermin yutulması kadına bir zevk vermemektedir. Bu davranış sadece erkeğin egosunu tatmin etmekten başka bir şey değildir.
Estrogenolit Parfüm

Bir cevap yazın