TÜRK KADINI VE CİNSELLİK

Estrogenolit Hap
Konu cinsel hazza gelince, kadınların bilgileri daha da azalıyor. Kendini cinsel hazza aday görmeyen birinin bilgi araması da söz konusu olamıyor, kadınlar ilişkiye, erkekler ise hazza odaklı yaşıyor, kadınların odaklandıkları nokta haz değil, içinde bulundukları ilişki. Çünkü aile ve toplum tarafından bu duruma koşullandırılarak yetiştiriliyorlar.
Kadınların temel sorunları arasında vajinismus ya da cinsel isteksizlik bulunuyor.
KADIN CİNSELLİĞİ İLE İLGİLİ YAYGIN YANLIŞ İNANÇLAR
Kadının cinsel isteği cinsellik dışındaki olaylardan etkilenmez.
Kadın istemese de kocasına karşı görevi olduğu için cinselliği yaşamak zorundadır.
Kadın evlenene kadar cinsellikle ilgili hiçbir şey öğrenmemeli.
Cinsel ilişkide kadının cinsel isteğinin, uyarılmasının, haz almasının önemi yoktur
Cinsel isteksizlikle başvuran her kadın cinsel istek azlığı yaşamaktadır.
Kadının cinsel isteği partnerine göre az ise mutlaka rahatsızlığı vardır.
Normal çiftlerin cinsel ilişki sıklığı, yirmili ve otuzlu yaşlar için haftada en az dört olmalıdır. Sürekli olarak daha az olması düşük cinsel isteğin göstergesidir.
Sevişmeyi başlatan kadın ahlaksızdır.
Cinsel eylemi erkek başlatmalıdır.
Estrogenolit Damla ve Estrogenolit Hap
TÜRK KADINI CİNSEL AÇIDAN MUTSUZ!
AYIP, YASAK, GÜNAH ÜÇGENİ
‘Türk kadınlarının cinsel olarak mutlu olduklarını söylemek güç. Çünkü toplumumuzda kadın bir cinsel varlık olarak değil, sadece erkeğin ihtiyaçlarını karşılamakla yükümlü, duyguları olmayan ve cinsellikten zevk alması çok da gerekmeyen bir varlık olarak görülür. Yine yetiştiriliş tarzı da bu durumu körükler. Yetişme çağında erkekler cinsel teşebbüslerde bulunmaları için toplum tarafından teşvik edilirken, kızların cinsellikle ilgili konuşmaları ayıp ve yasaktır. Her zaman kendilerini korumak, hareketlerine dikkat etmek ve evlenene kadar saflıklarını ve masumiyetlerini korumak zorundadırlar.
KADIN KENDİNİ KEŞFETMELİ
Cinsel beraberlikte de kadın ne istediğini, nelerden zevk aldığını söyleyemez. Bu şekilde yetiştirilen ve her zaman bu tarz öğütler alan kimselerin de cinsellikten zevk almalarını beklemek hayal olur. Ancak, cinselliği yaşamak ve zevk almak kadının en doğal hakkıdır. Bu nedenle kadınlar önce kendilerini keşfetmeli, nelerden zevk aldıklarını araştırmalı ve cinsellikle ilgili doğru bilgiler içeren yayınları okumalıdırlar. Bunları her zaman eşleriyle paylaşmalıdırlar.
Estrogenolit Hap

Bir cevap yazın