TUTKULU CİNSELLİK İÇİN KÜÇÜK İPUÇLARI

Estrogenolit Parfüm
Cinselliği daha tutkulu bir hale getirmek elbette mümkün. Ancak bu süreçte yeni duygular tadabilmek için ne yöne gittiğinizi iyi bilmek ve keşiflere açık olmak şart.

En temel cinsel organ beyindir

Vücudumuzun en temel organı olan beyin, yaşamımızı yönlendirir, acılarımızı, sevinçlerimizi doğrudan algılar. Uzmanlar, kadınların zaman zaman kendilerini yeteri kadar çekici ve güzel görmediklerini söylüyor. Oysa ki erkekleri etkilemek için, kadınların yakınlarında veya çıplak bir şekilde karşılarında durmaları yeterli, çünkü bu durumda erkekler onları, tabiri caizse dünyanın en güzel kadınları olarak görür. O yüzden ilk yapmanız gereken şey kendinize güvenip kartlarınızı açık oynamak. Unutmayın özgüvenli kadın ilk önce kendini sevmeli, kendinizle barışın. Kusurlarınızı bir yana bırakın…

Daha erotik tutkular yaratın

İster güzel, ister çirkin bir kadın olun, bir erkeği etkilemek istiyorsanız, bunun ilk koşulu, onunla fiziksel bir temas kurmaktır. Böylece erkek, bir anlamda savunmasızlaşarak, kadına teslim olur. Çünkü erkeğin kalbine giden yol midesinden, erkekleri etkilemenin yolu küçük dokunuşlardan geçer .
Estrogenolit Parfüm
Ahenk yaratın

Erkekler, kadınların ilk cinsel deneyimlerinde, orgazmlarının süresini kestiremezler. Hiç orgazm yaşamamış bir kadının, klitorisinin 45 dakika boyunca okşanılması sonucu, ancak orgazm seviyesine ulaşabildiği saptanmıştır. Erkekler, kısa sürede tahrik olabilmeleri nedeniyle, kadınların böylesine uzun bir süreye ihtiyaç duyduklarını öngöremezler. Kuşkusuz deneyimle bu süre azaltılabilir. Bu tıpkı, herhangi bir hareketin sık kullanılarak bir süre sonra seri hale gelmesi gibidir.
Bundan dolayı, erken harekete geçmekten kaçınılmalı, öncelik sırasını birlikte yakalayacağınız uyum ve ahenge vermelisiniz. Tabii ki kendinizi ne kadar tutarsanız, zevk oranınız da ona göre artış gösterir.

Estrogenolit Tablet

Bir cevap yazın