ÜLKEMİZİN CİNSELLİKTE Kİ YERİ

Estrogenolit Hap
Türkiye, Rusya, Macaristan, Çek Cumhuriyeti, Polonya, Ukrayna, Sırbistan ve İsrail olmak üzere toplam 8 ülkede Pfizer’ın bağımsız araştırma ajansı Vision Critical aracılığıyla yapılan (Cinsellik söz konusu olduğunda) anketi Türklerin cinselliğe bakış açısını ortaya koyuyor.

Araştırmaya 36-65 yaşları arasındaki 2087 erkek ve 2021 kadın olmak üzere toplam 4108 kişi dahil edildi. Türkiye’den ise 289 erkek, 265 kadın olmak üzere 554 kişi anketi yanıtladı.

Sonuçları detaylı olarak aşağıda belirtilen araştırmanın sonuçlarının Psikiyatri Uzmanı Prof. Dr. Cem İncesu’ya göre önemi Türkiye’de orta ve ileri yaş grubunun aktif bir şekilde
Estrogenolit Damla ve Estrogenolit Hap
cinsel yaşamlarını sürdürdüklerini göstermesi ve bu grubun cinselliği cinsel birleşmeden ibaret görmeyip ön sevişme süresi, partnerin cinselliğe hazır ve istekli olması ve ereksiyon kalitesi gibi unsurlar açısından cinsel yaşamın kalitesine de önem verdiklerinin görülmesi.

Üroloji Uzmanı Doç. Dr. Haluk Kulaksızoğlu ise hastalara etkili, güvenli ve kullanımı basit tedavi seçeneklerinin sunulabildiği 1990’ların ikinci yarısından itibaren cinsel sorunların konuşulur olduğunu ve tedavi yaklaşımlarının oluşturulması için toplumsal cinsel alışkanlıkların bilinmesinin önemli olduğunu belirterek konuşulması oldukça sıkıntı verici cinsel sorunlarla ilgili karşılaşılan en büyük problemin insanların kafasındaki yanlış bilgilerden kaynaklandığını, bilimsel olmayan verilerin, kulaktan dolma sözlerin hastalar üzerinde bu konuda yardım alıp almamaya karar verme veya tedavi aşamasında yanlış yönlendirici olabildiğini ekledi.
Estrogenolit Hap

Bir cevap yazın