UYKUDA ORGAZM

Estrogenolit Parfüm
Uyandığımız anda gördüğümüz rüyanın neredeyse yarısını unutuyoruz. Takip eden 5 ile 10 dakika arasında tamamına yakını aklımızdan uçup gidiyor. Ama öyle kolay kolay unutamadığımız rüyalar da görebiliyoruz. Özellikle ergenlik dönemindeki erkek çocukların başına geldiği düşünülerek araştırmalar bu yönde yoğunlaşmış. Erişkin bir erkek çocuğun rüyalar dünyası ile ilgili canlandırmalar ise filmlerde üç aşağı beş yukarı benzer şekillerde süregeldi. Rüya sonuçta, zihin bir yerden atlama yapacaktır.
Aslında daha çok düzensiz seks yaşamıyla alakası var. Yani ne kadar az seks o kadar çok rüya gibi bir denklem kurulabilir. 1950’li yıllara kadar kadınlarda bu türden bir orgazm olduğuna dair bilgi yoktu. İlk çalışmalar 50’lerden sonra Dr. Kinsey raporlarına dayanırken, 1986 yılında yayımlanan bir araştırmaya göre kadınların %37’si bu tip bir deneyim yaşamıştı.
Bir gecede 7 rüyaya kadar görmek mümkün
7 rüyanın tamamının sonucunda aynı etkiyi beklemek tabii ki biraz ergen hayali olur. Gerçi, hayal-rüya? Kişiye göre değişir diyelim. Rüyalar arasında 1 ya da 2 saatlik aralar bulunduğu da araştırmalara girmiş.
Yakın çevrenizden ilişki halinde olduğunuz herkesi rüyamızda görebiliriz. Rüyalarda İnsan beyni gelişine surat yaratmaz. Yani mutlaka daha önce görülmüş ve zihnin bir köşesine kaydedilmiş bir simayla karşı karşıyasınızdır. Hayatınız boyunca sayısız yüz gördüğünüz düşünülürse tahmin edemeyeceğiniz kadar çok seçenekle karşı karşıyasınız. Yani kişi sizin için tanımsız olabilir ama bu onu daha önce görmediğiniz anlamına gelmez.
Estrogenolit Damla

Bir cevap yazın