YATAK ODANIZDAKİ UTANGAÇLIĞINIZI BU ÖNERİLERLE YENİN

Estrogenolit Parfüm
Yatak odasında ışıkları kapatmadan sekse geçemiyor musunuz yoksa? Yalnızca misyoner pozisyonunda sevişmeye yanaşıyor, partnerinizin isteklerine cevap vermekte zorlanıyor musunuz? Sekste utangaçlığı yenmenin 7 kolay yolunu sizlerle paylaşacağız. Bu adımları takip ederek daha tutkulu bir seks hayatınızın olacağına garanti verebiliriz.
Öncelikle sizi hem zihnen hem de bedensel olarak tahrik eden şeyleri belirlemelisiniz. Mesele sadece yataktan ibaret değildir! Hayatın genelinde sizi tatmin eden şeyleri belirlemeniz gerekiyor. Bunu bir düşünün: Siz neyi daha fazla isterdiniz? Bayıldığınız şeyler nelerdir? Bütün bunları kafanızda toparladıktan sonra partnerinizle tüm detayları güzelce paylaşmaya başlayabilirsiniz.
Hiç düşündünüz mü sekste partnerinizle çılgın şeyler denemekten sizi alıkoyan neler var? Öncelikle bunu detaylı olarak düşünmelisiniz. Yaşadığınız her şeyin yatak odasında kalacağını, kendinizi en özgür hissedebileceğiniz yegâne alanın seks olduğunu da bir kez daha anlamaya çalışmalısınız. Mesele biraz da rahatlamaktır, öyle değil mi? Öyleyse, her anlamda anın tadını çıkarmaya başlamalısınız. Kendinizi sevip, teninizi okşayın. Hiç kimsenin sizin hakkınızda ne düşündüğü asla umurunuzda olmamalı. Sadece kendinize ve ne kadar kusursuz olduğunuza odaklanmalısınız.
Çoklu orgazm yaşamak, yetiştirmeye çalıştığınız bir sınav değildir. Bitiş zamanı olmayan, ucu açık bir şeydir bu. En önemlisi, bunu bir görev ya da sorumluluk olarak algılamamanız gerekir. Eğer baskıyı üzerinizden bir kere atarsanız, defalarca üst üste orgazm olmanın yolunu ciddi anlamda başaracaksınızdır. Kegel egzersizleri kadınların en iyi arkadaşıdır unutmayın. Bu basit egzersiz sayesinde orgazmlarınızın şiddeti yoğunlaşırken, sayıları da artacaktır emin olabilirsiniz.
Bazı kadınlar için seri orgazmlar büyüyerek ilerler. Bir sonraki her zaman bir öncekinden daha şiddetli olur. Bunun tam tersi de mümkün tabii; ama sonuçta orgazm, her zaman orgazmdır!
Siz sadece anı yaşamaya odaklanın.
Estrogenolit Damla

Bir cevap yazın