YATAK ODANIZI CANLANDIRMAYA NE DERSİNİZ

Estrogenolit Damla
Hepimiz ilişkinin başında yatak odamızın nasıl olduğunu hatırlarız. Fakat zamanla, işler ve diğer sorunlar araya girerek, yataktaki işleri biraz yavaşlatırlar.
Ama üzülmeyin, size önereceğimiz erotik oyunlar yatak odasında işlerin tekrar ısınmasını sağlayacak!
İşte size birkaç öneri;
1. Seks oyuncakları
İlk adım olarak partnerinizle vakit geçirirken oynayabileceğiniz bir seks oyuncağı edinin. Vibratörler, seks hayatınızı renklendirmek için gerçekten de iyi seçeneklerdirler. Pek çok çeşitten sizin ve partnerinizin en çok hoşuna gidenini seçebilirsiniz.
2. Kostüm giyimi ve rol oyunları
Bir geceliğine başka biriymiş gibi davranın. Partnerinizle erotik fantazileriniz hakkında konuşun ve ne yapmak istediğinize karar verin. Daha sonra da ateşli bir geceye hazır olun! Seksi bir hemşire, öğrenci ya da Fransız temizlikçi olabilirsiniz ya da biriniz dominant olabilir. Ayrıca gözleriniz bağlıyken cinselliğin nasıl olduğunu da keşfedebilirsiniz.
3. Oyun oynayın
Strip poker gibi klasik oyunlarla ya da dükkanlarda bulabileceğiniz seks oyunlarıyla yatak odanızı ısıtabilirsiniz.
4. İştahınızı arttırın
Ağzınız sekste önemli bir rol oynar. Birbirinizin üzerine farklı tatlar dökerek (çikolata, bal, krem şanti…) birbirinizin vücudundan bunların tadına bakabilirsiniz. İşleri daha da kızıştırmak isterseniz, ellerinizi kullanmamayı deneyin!
5. Seksi striptiz
Eğer seksi olmaktan hoşlanıyorsanız sevgilinize seksi ve ateşli bir striptiz yapın. Seksi iç çamaşırları alın, uygun bir müzik açın ve onun aklını başından alın!

İyi eğlenceler!

Estrogenolit Damla

Bir cevap yazın